marowak2017 isimli üyenin son içerikleri

1. M

YURTDIŞI ANAKART + İŞLEMCİ + RAM 3LÜSÜ (İ9 13900K + MSI H610M + 16GB RAM)

Intel i9-13900K Yirmi Dört Çekirdek 3.0 GHz İşlemci 19.220 https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-intel-i9-13900k-yirmi-dort-cekirdek-3-0-ghz-fiyati,65758.html MSI PRO H610M-E DDR4 Intel LGA1700 Micro ATX Anakart 2.689...
  2. M

🔥 DOĞALGAZA %224 ÖTV ZAMMI GELDİ!

uffff. çok güzel bir haber daha. yürü be teyyip.. ellerin dert görmesin. yerleştir köküne kadar. millet senin tecavüzlerini seviyor nasılsa
  3. M

eğer ki öldüğümüzde cennete girersek ve...

TAMAM KARDEŞ ALLAH SANA HİDAYET VERSİN ELİMDEN TEK GELEN O.. MÜNKER NEKİRE DE KURANDA GEÇMİYOR DİYE UYDURMA DİYECEKSİN NEREDEYSE... HADİSLERDE GEÇİYOR BU ARADA.. HADİS NEDİR DİYE Bİ ARASTIRMA YAP İSTERSEN.. peygamberimizin münker ve nekir olduguna dair kabre sorgu için geldiğine dair hadisi...
  4. M

münker nekir sana hal hatır sormaya gelmeyecek herhalde.. yada soruları bilemedim hapı yuttun deyip gitmeyecekler.. azap orda başlıyor.. bu azap kabirdeki azap işte.. neden anlamamak için diretiyorsun çözemedim.. alimler bu konuları çözebilmek için ömürlerini heba etmişler.. şurda 2 gramlık...
  5. M

kardeş sana dediğim ayeti bi oku azap var yok anlarsın.. işte ateş, onlar sabah akşam ona sokulurlar.. burada firavunu şu an azap cekiyor anlamında.. gün gelecek kıyamaet kopacak o zaman firavun ailesinide ateşin en şiddetli yerine sokun denilecek.. buda kıyametten sonraki cehennemde cekeceği...
  6. M

hemen karaları bağlama Allah'tan ümit kesilmez.. firavuna bile tövbe etme şansı sunan, hatta şeytana bile ikinci bi şans tanıyan Allah sana neden o şansı vermesin.. besmelede bile onun rahmet adı sıfatı geçiyor
  7. M

5bin ile 7bin TL ekran karti önerin

6800 gibi üst segment amd alacaksan ok 580lere falan bakma mining cıkmasıdır büyük ihtimal.. onun dısında nvidia 3060lara yönelebilirsin ki tavsiyemde bu olur
  8. M

sanıyorum ki.. bir deistle bu konuyu tartışacak değilim.. kabir azabı yok diyorsun. mumin suresi 46 yı oku.. ayrıca cennet cehennem ile ilgili bir cok ayet var..
  9. M

Stok Fan Hakkında Destek

kuletipi alacaksan akasa, silverstone, noctua, cooler master ürünlerine bak. mümkünse çift fanlı olanlardan al
  10. M

önce şurayı bi düzeltelim. öldüğünde cennete girmeyeceksin. daha bunun mezara ilk girince sorgusu var, kıyameti var, hesap vermesi var, sırat köprüsü var. önce bunları bi düşün. cehennemlik birini cezasını çekmeden (müslüman olarak ölmüşse, müslüman değilse zaten bekleme hiç) yanında göremezsin...
  11. M

valorant arkadaş olarak ekleyin.

700 mbps indirme hızı 70mb/s mi oluyor? 1687974698 size iyi bayramlar bize bugün bayram olacak..
  12. M

valorant ile birlikte halen oynayan varsa steamde PUBG, world fo tanks, world of warships, war robots, call of duty warzone 2.0 oyunlarıda mevcut. onlar içinde mesaj atabilirsiniz. konu altına yazabilirsiniz
  13. M

yurtdışında oldugumdan türk arkadaş bulmak imkansız.. hindistan, singapur, endonezya bölgelerine yakın benim gibi yurtdısında olan arkadaşlar "marowak5287 #2009" eklerse sevinirim. diğer türlü türkiyeden ekleyen arkadaslar ping 200'lerde olur. tavsiye etmiyorum. vpn ile türkiyedende bir hesap...
  14. M

Satılık Goalunited hesabı futbol menajerlik oyunu 10+ yıllık

oyuna vakit ayıramadıgımdan dolayı satıyorum. resimlerden takımın durumunu anlayabilirsiniz.. stadda gustars ile yükseltmeler hariç hepsi tam. calısanların güçleri resimlerde mevcut.. stadda bazı güçlendirmeler kalıcı olarak alındı. şu an max 1 yıllık veriliyor.. 1,5 ay oyuna giriş yapmayınca...
Top Bottom