masQee isimli üyenin son içerikleri

1. M

En Sevdiğiniz Şarkı/Şarkıcı kimler?

Semicenk ece mumay karadeniz şarkıları. Bu arada Aleyna tilkinin şarkıları editörü kimse bass tiz mid olarak çok iyi. Arabamda profesyonel ses sistemi var. Aleyna tilkinin parçaları efsane çalıyor.
  2. M

Logitech F710 2024 de hala alınır mı?

Ben Msı Force GC30 V2 aldım baya güzel kol, Kopma falan yok. Marka takıntım yüzünden Xbox 9. nesil + Bt adaptör + Duracell şarj edilen pil+ pil sarj aleti aldım. 1713831912 Bu arada Bt adaptör Asus aldım. Kopma olmasın diye 1713832315 @Omercan_0107 Gamepad'lerin garantisi satın alımdan sonra mı...
  3. M

Korsan Oyun Oynamak Hırsızlık Mıdır?

Oyunlarda altyazı hazır Türkçe gelmiyorsa buna Türkçe dublaj dahil olursa daha iyi olur. Ben o oyuna para vermem. Çoğu oyunların kitlesi Tr de hatrı sayılır sayıda. Örnek Uncharted, Last of us part 1, bu tarz oyunlara para veririm.
  4. M

Logitech F710 2024 de hala alınır mı?

Yurtdışından ne ara geldi kargo. Niye Xbox bakmadın merak ettim.
  5. M

Bütçe sınırsız kulaklık önerisi

Yayıncılarda şimdi bu tercih ediliyor https://www.incehesap.com/logitech-g-pro-x-2-lightspeed-gaming-kulaklik-981-001269-fiyati-69968/?utm_source=akakce.com&utm_medium=referral&utm_campaign=vitrin&v=1.31.5
  6. M

Xbox 9. nesil gamepad kayıt etmezsek ne olur ?

Gamepad'i Microsoft'tan kayıt etmezsek mesela 1 sene sonra kayıt etsek garantisi aynı 2 seneden başlar mı ? birde kargodan gelince gamepad açılmış ürün olduğunu nasıl anlarım. Kayıt ettikten sonra kayıt silindiyse ne yaparım daha önceden. Aslında kayıt silme cok sacma ürünün ikinci el olduğunu...
  7. M

Çözüldü✓ HANGISININ HANGI YONU KOTU HANGI YONU IYI

Araştırın VA panelin oyun için IPS iş grafik tasarım TN panel Rekabetçi için olduğunu anlayacaksınız.
  8. M

Lenovo 24 inç hem fiyatı yüksek. 27 inç Asus Tuf alınır aynı fiyata.
  9. M

Renkler güzel olsun derseniz VA panel alın. Renk skalası daha çok ayrıca siyahlar daha belirgin VA panelde. IPS panelde renkler daha canlı ama renkleri daha canlı olması güzel gözükmesi anlamına gelmiyor. Grafik tasarımla uğraşanlar belki kullanabilir. Film oyun için Va grafik tasarım için Ips...
  10. M

Apple Pil Sağlığı Hızlı Düşüş Normal Mi

Şarja takılı oynuyor musunuz ?
  11. M

Sizce bu oyun şirketlerinin kötü yanları neler?

Kesinlikls Ubisoft Assasins Creed Serisi Ezio hikaye yönünden bozdu şu an Mirage oyunu çıkartarak toparlamaya çalışıyor ama boş .Ve Farcy Serisi çok bozdu
  12. M

It Takes Two oyun arkadaşı arıyorum.

26 yaşındayım ilk defa oynayacağım.
  13. M

It Takes Two oyun arkadaşı arıyorum.

It takes two oyunu olan oyun arkadaşı arıyorum.
  14. M

Razer BlackShark v2 Special Edition alınır mı?

Aldınız mı ? Kulaklığı memnun musunuz ?
  15. M

Oyun içi ısı değerlerim normal mi ?

90 normal mi peki. Biraz süre geçince oyunda 90'a çıkıyor. İd Cooling se 214x aldım kargoda gelecek. 1712235139
Top Bottom