MasterChief isimli üyenin son içerikleri

1. MasterChief

Arkadaşımın pc yeni aldı monitörü yok tvye bağladı açılmıyor sizce neden

Satılık monitörüm var istersen garantili fatuları 75 hz 23 inc 7 ay kullanıldı kutu da
  2. İŞLEMCİ SIVI SOĞUTUCU

İŞLEMCİ SIVI SOĞUTUCU

Arkadaşlar kasam budur (İŞLEMC RYZEN 5 5600x ve kasa uyumlu sıvı soğutucu arıyorum ikinci el satan varsa alıcıyım bütçem 2500-3000 arası
  3. SATILIK (LENOVA L27I-30 27" 75Hz 1MS (Hdmı+Vga) Full Hd Monitör

SATILIK (LENOVA L27I-30 27" 75Hz 1MS (Hdmı+Vga) Full Hd Monitör

Selamlar, Monitör 7 Ay kullanılmıştır, Kutusu Faturası Garanti belgesi içinde olup garanti süresi devam etmektedir hiçbir kusuru bulunmamaktadır bizzat kendiniz gelip evimde inceleyip bakabilirsiniz, sevgiler. İstanbul Büyükçekmece.
  4. MasterChief

Çözüldü✓ İKİNCİ EL VEYA 0 MONİTÖR LAZIM 164 HZ ve üstü

AOC marka bilmiyorum sıkıntı çıkarmı sizce?
  5. MasterChief

Çözüldü✓ İKİNCİ EL VEYA 0 MONİTÖR LAZIM 164 HZ ve üstü

Selam arkadaşlar elimde 75 HZ monitör bulunmakta 8 aydır kullanıyorum garantisi 2 yıl ve devam etmekte ölü piksel ve çizik yoktur + olarak 160 HZ ve üstüne çıkmak istiyorum elinizde bulunan 2 el veya 0 varsa.. değerli yardımlarınız
  6. MasterChief

30,000 TL Yeni̇ Gami̇ng Pc Toplama Tavsi̇yesi̇

Selam arkadaşlar yeni Gaming pc toplamak istiyorum ve hedefim 30,000 duruma göre 35,000 zorlayabilirim sizlerin tavsiye ve önerileriniz?
  7. Gaming Monitör

İstanbul Gaming Monitör

Gaming monitör almak istiyorum 10K bütçem var 2 kinci el de olur 144 Hz ve üstü teklifler ciddi değerlendirilir alıcıyım arkadaşlar değerli yardımlarınız…
  8. MasterChief

BİLGİSAYAR PERİYODİK BAKIM

Arkadaşlar merhaba İNCE HESAP dan pc aldım ama bakımı ütopyada yaptırmak istiyorum ütopya dışardan gelenlerin pc bakımını yapıyor mu ?
  9. MasterChief

SSD Depolama önerisi

Bitfenix Nova Mesh NSE-300-KKGSK-RP4A ATX Mid Tower kasa BÜTÇE 3K SSD Almak istiyorum kasama uygun bulamadım yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
  10. MasterChief

Sıvı soğutucu önerisi

FPS de etki eder mi? olumlu yönde ?
  11. MasterChief

Bitfenix Nova Mesh alınır mı

Bitfenix Nova Mesh NSE-300-KKGSK-RP4A ATX Mid Tower kasa kullanıyorum çok memnunum
  12. MasterChief

Sıvı soğutucu önerisi

Bitfenix Nova Mesh NSE-300-KKGSK-RP4A ATX Mid Tower kasa işlemci Ryzen 5 5600x kasa ve işlemci uyumlu sıvı soğutucu almak istiyorum
  13. MasterChief

GAMİNG MONİTÖR ÖNERİSİ

MONİTÖR İSTİYORUM BÜTÇE 6-K
  14. MasterChief

sıvı soğutucu önerisi ryzen 5 5600x

Selam arkadaşlar sıvı soğutucu önerisi Bitfenix Nova Mesh NSE-300-KKGSK-RP4A ATX Mid Tower kasa işlemci Ryzen 5 5600x stokta sıvı soğutucu kullanıyorum CPU sıcaklığı 60-70 arası 70 i geçmiyor ama kasa ve işlemciye uygun güçlü FPS Arttıran sağlam bir sıvı soğutucu almak istiyorum önerilere açığım
Top Bottom