matrakx06 isimli üyenin son içerikleri

1. M

100 BİN ÜYELİ FACEBOOK GRUBUMU KULLANAMIYORUM

Arkadaşlar merhaba, Facebook'ta 100 bin üyeli facebook grubumun, Yönetici olan hesap kapandı. Aksilik gruptaki paylaşımları da dondurmuştuk. Sadece 3 tane moderatör var şuan, Fakat paylaşımları açamıyor. Sadece yönetici paylaşımları tekrar aktif hale getirebiliyor. Yönetici olan hesap, Yönetici...
  2. M

FACEBOOK KİMLİK ONAYI 100 BİNLİK GRUBUM

Aga iletişim olmaması çok saçma ya, İletişim olsaydı en azından grubu kurtarabilirdim.
  3. M

FACEBOOK KİMLİK ONAYI 100 BİNLİK GRUBUM

Arkadaşlar merhaba, Facebook'da 7 senelik bir grubum var, 98 bin üyeli bir grup. Dün gece grubumu yönettiğim ana hesabımı dondurmak istedim. Bu yüzden yaklaşık 1 yıl önce açtığım random bir hesabı grupta yönetici yaptım. Tek yönetici o hesaptı ve 3 tane mod vardı grupta. Ve bunu yaparken bir de...
  4. M

Ryzen 5 2600 2.7 Ghz üstüne çıkmıyor

Arkadaşlar merhaba benim Ryzen 5 2600 işlemcim var. Anakart model'i Gigabyte B450M S2H V2. İşlemci attığım fotoğrafta gözüktüğü gibi en fazla 2.7 Ghz çıkıyor. Stres testlerde yaptım fakat sonuç aynı en fazla 2.7 Ghz. İnsanlar bu işlemciyi 4.00 Ghz'de kullanıyor. Ben Amd ryzen master...
  5. M

Ekran kartım'ın Furmak test sonuçları normal mi? Gtx Gıgabyte 1660 Super

Soğutması kötü derken ne yapabilirim bu konuda*
  6. M

Ekran kartım'ın Furmak test sonuçları normal mi? Gtx Gıgabyte 1660 Super

Arkadaşlar bugün eve ekran kartımı almak için birisi geldi. Ekran kartı model Gtx Gigabyte 1660 super. Kart sanırım mining için alacakmış. Bir kaç test yapmak istedi bende 1 haftlaık testler vardı onları gösterdim. İlk 2 fotoda, 0x Msa yaklaşık 20 dk'lık test 82 derece, fps min 105 max 500...
Top Bottom