mdasdemir isimli üyenin son içerikleri

1. mdasdemir

Şarjlı pil mi kullan at pil mi

Bende Xbox controller yeni aldım,şarjlı pil aldım onu kullanıyorum. Elektronik sigara kullandığım için şarj cihazım vardı benim için mantıklı olan şarjlı pil kullanmaktı.
  2. mdasdemir

PC GAMEPASS ALINIR MI ?

Geçen günlerde 5 TL idi ama aldığım için memnunum olmadım bitecek hissi olduğu için keyifli olmadı, 159 TL her ay oraya bağlamaktansa oyun almak daha mantıklı
  3. mdasdemir

9. Nesil Xbox controller aldıktan sonra yapılacaklar

Teşekkür ederim garanti başladı, gamepass için kod gerekiyo sanırım çıkmadı kutudan bişey
  4. mdasdemir

9. Nesil Xbox controller aldıktan sonra yapılacaklar

Ürünü aldık geldi Amazon germany den aldım .tecrübe eden varmıdır test için ne yapmak gerekiyor, garanti için nereye yazmak gerekiyor, gamepass veriyormu
  5. mdasdemir

Çözüldü✓ Kc3000 ASUS Prime B450M-K

Çok teşekkür ederim 🙏
  6. mdasdemir

Adamsın,fotoğraf vs ıvır zıvır için kullansam yeter. Kc3000 alınca boşa çıktığı için değerlendirmek istiyorum.kullanmadim hiç desem yeridir .bu attığın harici ürün kullanamam anladığım kadarıyla. Bunuda X1 slotunu tespit edip oraya takacam değilmi
  7. mdasdemir

Evet 4060
  8. mdasdemir

Sağlam olması önceliğim, bunu takınca isim görülsün yeter.
  9. mdasdemir

Fifa için gamepad önerisi

Ya en iyisi iyi para ya da o para bu cihaz. Bende gamepad çok araştırdım . Bunu aldım siparişi iptal edip Xbox 9. Nesil aldim. Bunu tavsiye ederim. 2 haftada 100 TL koymuş üzerine
  10. mdasdemir

Fifa için gamepad önerisi

https://www.hepsiburada.com/anunnaki-kablosuz-pc-ve-ps4-uyumlu-oyun-kolu-joystick-gamepad-dualshock-yeni-nesil-v2-p-HBCV00003L1P6T?magaza=alfasoylu&url_src=and-product-detail
  11. mdasdemir

WRC 10 FIA World Rally Championship nasıl bir oyun?

Ea sports wrc oynamıştım Xbox game pass varken, g29 ile hiç hoşuma gitmemişti. Epicten bu sürümü aldım generations uda alacam. Tavsiyem generations olanı alın
  12. mdasdemir

🔥İndirim Hepsiburada Bil Kazan Başladı🔥

Hepsi - 35.000 TL'ye kadar - 0 TL
  13. mdasdemir

Çözüldü✓ Kc3000 M2 aldım ekran gelmiyor

Monitör kullandim TV yerine sorun çözüldü kuruluma geçtim
  14. mdasdemir

Çözüldü✓ Yeni sistem topladım ekran gelmiyor.

Aynı sorunu yaşıyorum. Yeni m2 aldim taktım ekran gelmiyor. Ama eski M2 yi takınca ekran geliyor. Siz ne yaptınız
  15. mdasdemir

Bende onu sordum zaten ne almalıyım diye
Top Bottom