meandrous isimli üyenin son içerikleri

1. M

Çözüldü✓ Bu 3 Sistemden Hangisini Almak Daha Mantıklı?

Marka takıntım yok diyosan Gamegarajdaki.
  2. M

Anakart işlemci soketim mi bozuldu?

ikisiylede denedim sonuç aynı. Başka anakartta denediğimde bi sıkıntı olmadı.
  3. M

Hocam soğutucu ne kadar nazik olsamda çıkmadı maalesef öyle çok sertte çekmemiştim normal güç uygulamıştım ama yapacak bir şey yok olan oldu artık maalesef :(
  4. M

öyle yaptım hocam talep oluşturdum bakalım kargonun gelip almasini bekliyorum. Hocam ilk mesajımda belirtmiştim zaten evet çalışıyor, geliyor.
  5. M

Ramleri hiç ellememiştim zaten hocam. Ram konusunda bir sıkıntı yok. Sokette problem var artık emin oldum ya başka bir şekilde olamaz yani, servis talebini oluşturdum göndereceğim bakalım. yorum için teşekkürler. Zaten mesajımda başka anakartta denediğimi söyledim görüntü geliyor işlemcide...
  6. M

Merhaba. Ryzen 5 5600 işlemci ve ASUS TUF Gaming B450-Plus II anakartım var. Termal macun yenileme zımbırtısını yaparken stok soğutucuyu çıkarttığımda işlemciyle beraber çıktı. Sonra işlemci dişlerinde fark ettiğim birkaç yamukluk vardı bunu bilgisayarcıda düzelttirdim fakat şu an anakart...
  7. M

Çözüldü✓ R5 5600 termal macun önerisi

Teşekkürler hocam. Tehlikeli olduğu yazılmış bir kaç yerde, taşarsa falan sıkıntı çıkarır diyorlar. Sıvı dokusu nasıl acaba çok mu sıvı yoksa bildiğin macun gibi mi bu?
  8. M

Stok soğutucu olmasına rağmen bana baya fazla geldi normalde 60 derece olması falan. Zaten ek soğutucu alacaktım ama sanırım biraz hızlandırmam gerekiyo bu süreci. Kasam mesh kasa hocam, soğutması iyi geldi bana. Mucize beklemedim zaten hocam. 86 derece değilde 70-75 yapsa benim ek soğutucuyu...
  9. M

Teşekkürler. Verdim siparişi.
  10. M

Teşekkür ederim. Arctic MX4ün de iyi olduğunu okudum ikisi arasinda hangisi iyidir?
  11. M

Merhaba sistemim geldi fakat boştayken 55-60, oyundayken 80-85 derece arasında geziyor. Sanırım sipariş verdiğim yerin sürdüğü kötü bayağı. Başlıkta da yazdığım gibi R5 5600 için termal macun önerisi istiyorum sizden termal macunlarla hiç alakam yok ne iyidir ne kötüdür vs. Bütçe sıkıntım yok...
  12. M

AHORA 5A - GAME GARAJ R5 5600 - RTX 3060 Tİ

Aynı sistemi ssd ve ram farklı olarak aldım ben de. Bu fiyata 3060ti yerine 3060 bulunuyor en makul bu sistem bence ben de öyle düşünmüştüm o yüzden sipariş verdim bakalım bekliyoruz :)
  13. M

Biostar Rtx 2060 super ekran kartı nasıldır

Ekran kartı olarak biostarı bilmiyorum ama Inno3D ve Palit seçenekleri vardı o sitede o markalar alınabilir.
  14. M

16 - 17k arası pc önerisi

İşlemci-Ekran kartı tercihin var mı?
  15. M

Gamegaraj 3060Ti Sistem yorumu.

Hocam onu farkettim geri düzelttim zaten crucial olarak :) IPS olan biraz daha pahalıydı o yüzden en uygun alınabilir olanı atmıştım.
Top Bottom