Meet The OOZ isimli üyenin son içerikleri

1. Meet The OOZ

Ryzen 9 5900X B450M ile uyumlu mu?

Hocam yanıtın ve tavsiyen için teşekkür ederim, baktığım ram frekans değerleri genellikle 5200mhz, zaten işlemcinin maksimum bellek frekansı da 5200 mhz. Anakart olarak MSI B650M-P düşünüyorum. (A da olabilir, çift slot m.2 ssd hangisinde vardı hatırlamıyorum şu an). Ram konusuna gelince...
  2. Meet The OOZ

Hocam cevabınız için teşekkürler. Tavsiyeniz üzerine sistemi güncelleme kararı aldım. (Şahsen daha pahalı bekliyordum, baktığımda çok mantıklı geldi.)
  3. Meet The OOZ

Tavsiyeniz ve yanıtınız için teşekkür ederim hocam, şu an AM4 soketinde kalmaya biraz mecbur gibiyim.
  4. Meet The OOZ

Merhaba dostlar. Şu an kullandığım Ryzen 5 2600 işlemcimi Ryzen 9 5900X veya Ryzen9 5950X ile güncellemeye karar verdim. Lakin şöyle bir soru var kafamda: Bios güncellemesi yaptıktan sonra stabilizasyon sorunları yaşar mıyım? İnternette gördüğüm bazı kaynaklar, B450M ile çok fazla ısı sorunu ve...
  5. Meet The OOZ

Sistem güncellemek için öneri istiyorum.

Sadece anakart, işlemci, ram kombosunu satıp, DDR5'e geçmek istiyorum.
  6. Meet The OOZ

INNO3D RTX 3060. 12GB'lık model.
  7. Meet The OOZ

Arkadaşlar selamlar. Şu an hali hazırda kullandığım DDR4 Anakart-İşlemci-Ram kombosunu satıp DDR5 Anakart-İşlemci-Ram kombosu yapmak istiyorum. Parçaların kutuları ve faturalarının olduğunu göz önünde bulundurarak, bu komboyu sizce ne kadara satabilirim? Ekran kartım: INNO3D RTX3060...
  8. Meet The OOZ

🎧 ANKET! - Hangi marka/model kulaklığı kullanıyorsunuz?

Steelseries Arctis 3 2019 Edition
  9. Meet The OOZ

İhtiyaç Kredisiyle Araba Alicam yardımcı olur musunuz

Hocam piyasa hakkında pek bir şey söyleyemem ama geçmiş asgari ücret (şu anki) üzerinden borç yaparsanız daha mantıklı.
  10. Meet The OOZ

Windows logosu gelince sistem kapanıyor

Hocam bir yerde kısa devre olabilme ihtimali de var tabii. Ama mümkünse windows 10 veya 11 yüklü bir flash ile deneyin. American Megatrend hatası dediğiniz tam olarak nedir? Fotoğraf atabilir misiniz?
  11. Meet The OOZ

Ekran kartı type c portu ile telefon şarj edilir mi

Bence hayır. Bilgisayarın görüntü çıkışından çıkış aldın laptop ekranı kullanmak için laptopa taktın, görüntü gelmedi hop ne oldu? Fişi çekti. :F:
  12. Meet The OOZ

Windows logosu gelince sistem kapanıyor

Power Tuşunun pinlerini doğru takmamış olabilirsiniz. Front Panel pinlerinin fotoğrafını ve kabloları nereye taktığınızı gösterir misiniz? Bilgisayarın kapanma durumunu da bir ihtimal işlemci soğutucusunu tam takamamış olabilirsiniz. Ya da yeniden format atmanız gerekebilir, ki windows gelirken...
  13. Meet The OOZ

Çözüldü✓ Selamlar dostlar, 72k'ya şöyle bir sistem nasıl olur sizce ?

Kasa kısmında LianLi diyebilirim sanki, bilemedim. Sistem güzel. Fakat 1TB Depolama yetmeyebilir...
  14. Meet The OOZ

Gta 5 onlineden ban yedim

Hayır çözülmez. Bazen Rockstar ban atıyor mesela 1 ay sonra kalkıyor ama her şey sıfırlanmış oluyor. En baştan başlıyosun gibi düşün.
  15. Meet The OOZ

PSU'm parçalarım için yeterli mi?

Hocam siz de kusura bakmayın, forumda aktif olamadım şimdi görüyorum. Anladığım kadarıyla kritik bir işlem kapatılmış. Mavi ekran yemenizin sebebi bu. Örneğin; "Shell Infrastructure Host" işlemini kapatırsak bilgisayarın kapatılacağı söyleniyor. Sorun hala devam ediyorsa temiz bir format...
Top Bottom