M

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• M
      megamini, Ekran Kartı Kıyaslaması başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam toplamayı biliyorum zor değil
    • M
      teşekkürler desteğin için
    • M
      Hiçbir şey yapmazsan montajlı geliyor ama arayıp parçalar tek tek gelsin dersen hallederler. 0850 228 5424
    • M
      gamegaraj'ın sistemleri monteli mi geliyor ayrı ayrı gelmesini istiyorum da parçaların bir de eline sağlık kanka çok teşekkürler verdiğiniz ilgi için bir...
    • M
      anakarta neden biostar seçtiniz mesela hocam asus tuf daha mantıklı geldi bana acıkcası ve diğer ürünler de bir tık garip gelmedi değil
    • M
      başka hazır önerebilirsen sistem bandı 50-60k olacak şekilde ya da parça önerebilirsen direkt kendim siteden toplayarak bakayım daha iyi olur
    • M
      yazılım mühendisliği + oyun kanka render vb. alacağımı çok zannetmiyorum ama modellemeye kayarsam belki 1723068240 yok kanka incehesap'da 2-3 hafta önce...
    • M
      Hazır olmasına gerek yok eğer daha iyi toplayabileceğim bir kasa olursa özellikerlini yazarsanız bakayım hocam
    • M
      kanka hazır sistemin özelleştirmelerinde en iyi bunları seçebiliyordum D:
    • M
      kanka bu civarlarda bir şey arıyorum 50-60 civarı
    • M
      megamini, Ekran Kartı kategorisinde Ekran Kartı Kıyaslaması başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum fakat incehesap da hazır sistem üzerine özelleştirme yaparak böyle bir sistem elde ettim; İşemci: Intel Core...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,640
Üyeler
155,280
Son üye