Mehmed emin Tosun isimli üyenin son içerikleri

1. M

PC 1-2 dakika geç kapanıyor

Bende de aynı şey yaşanıyor nedenini bende bulamadım bir kere daha böyle olmuştu çok takmadım ama galiba formattan sonra düzelmişti. Şimdi üşeniyorum format atmaya.
  2. M

Zippo alabileceğim fiziksel bir mağaza var mı?

Tamamdır hocam teşekkürler bakayım oralara.
  3. M

hepsiburada da var galiba zippo türkiye olarak geçiyor ama fiziksel mağazası var mı bildiğiniz?
  4. M

Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Orjinal zippo almak istiyorum var mıdır öyle bir yer?
  5. fallout 76 - chivalry 2 - black desert amazon oyun kodları

fallout 76 - chivalry 2 - black desert amazon oyun kodları

Oynamayacağım için veriyorum isterseniz birini alın isterseniz üçünü tanesi 50 TL den koyuyorum öğrenciyseniz istediğiniz bir tanesini bedavaya veririm.
  6. M

ryzen 5 5600 için soğutucu önerisi

kuzenim için soğutma alacağız bütçe 1100 TL akılımızda se 214xt ve ag400 var hangisini almak daha mantıklı?
  7. 13.20 dolar steam cüzdan bakiyesi

13.20 dolar steam cüzdan bakiyesi

istediğiniz ürünü yazın ona göre fiyata karar verelim
  8. 13 dolar steam cüzdan kodu

13 dolar steam cüzdan kodu

12.33 dolar halihazırda hesapta duruyor. 87 cent 24 saat içinde gelecek almak istediğinizi ona göre yazarsanız sevinirim
  9. M

Çözüldü✓ HyperX Cloud 3 wireless alınır mı?

Benim için de çok önemli değil yani olsa da fark etmem kalitesizliği ama denilen kadar kötüyse diye dedim teşekkür ederim.
  10. M

Çözüldü✓ HyperX Cloud 3 wireless alınır mı?

Önemli değil hocam teşekkür ederim yorumunuz için. Film ve videolarda sesi kalitesiz diyorlar sizin yorumunuz nedir?
  11. M

Cloud 3 Wireless alanlar eksileri ve artılarını yazabilir mi?

cloud 3 wireless almayı düşünüyorum g733 ile arasında kaldım ama galiba c3 alacağım. daha rahat gözüküyor.
  12. M

oyuncu store güvenli midir?

Daha önce alışveriş yapan var mı? fm24 almayı düşünüyorum.
  13. M

RDR2 güncelleme mi geldi?

1 haftadır oyuna girmiyordum şimdi girerken 270 mb'lık güncelleme yaptı aklıma takıldı bende sormak istedim. iyi forumlar.
  14. M

Razer Barracuda x alınır mı?

mikrofon kalitesini bilmiyordum hocam ben dahili olduğu için önermiştim ama eğer daha kötüyse x modeli alınabilir.
Top Bottom