Mehwet isimli üyenin son içerikleri

1. M

Telefon önerisi bütçe 20 bin

Gt2 proya ne diyosun ya da senin önerin nedir öncelik bakımından uzun ömürlü olması arayüz stabilite diyebilirim
  2. M

S23 zor bi ihtimal s22 nasıldır
  3. M

Selam dostlar yeni bir telefon arayışındayım şu an kullandığım telefon redmi note 7 32gb 4 yıldır kullanıyorum artık vadesi doldu gibi. Telefonda fazla bir uğraşım olmuyor ne oyun oynarım ne fotoğraf çekerim günlük ekran saatim 2 ila 3 saat arası beni uzun yıllar götürecek ilerde kasma donma...
  4. M

Fifa 23 sizde de gidik mi?

Bende de hata veriyor.
  5. M

Bilgisayar kasasından gelen ses.

evet böyle yapınca ses oldukça azalıyor teşekkürler bu donanımsal bi sorun değil mi bunun çözümü yok
  6. M

Bilgisayar kasasından gelen ses.

Selamlar arkadaşlar sistemi dün aldım bugün csgo indirip girdiğimde kasadan cızırtılar gelmeye başladı fareyi hareket ettirdikçe sesler geliyodu durunca ses yok acaba ekran kartında cw mi var normal masaüstünde gezerken ses yok yalnızca oyuna girdiğimde seslere başlıyor.
  7. M

İki sistem arasında kaldım.

Merhaba dostlar yeni bir sistem almak üzereyim birinci seçeneğim DOST KAYAOGLU-DK5 AMD bunu şı şekilde özelleştirdim diğer bir seçeneğim ise ULTIMA-3060Ti aralarında 1.500TL oynuyor monitörüm 1080p hikayeli oyunları oynamam sadece rekabetçi oyunlar oynarım lol csgo valorant codwz gibi sizce...
  8. M

19.000TL bütçe sistem önerisi

Merhabalar 2K monitör ile kullanacağım sistem arıyorum önerilerinize açığım sadece oyun için alacağım oynayacağım oyunlar cod wz, valorant, league of legends
  9. M

9 Aylık iPhone 12 deneyimlerim (Yurtdışı cihazı)

Merhabalar doğru anlamış mıyım bugün yurtdışı iphone alsam ilk 4 ay fiziksel sim ile ardından e sime geçip ikinci 4 ay kullandıktan sonra 2024 yılına geliyoruz kullanım hakkımız tekrar 4 ay uzuyor peki 3. Kere 4 aydan sonra e simden fiziksel sime geçebiliyor muyuz yani bugün telefonu alsam 16 ay...
  10. M

Yurtdışı İphone hakkında

Merhabalar sarı siteden yurtdışı İphone almak istiyorum kapalı kutu çift hatlı bu telefonu 4 + 4 ay kullanabiliyoruz galiba sorum şu bu hak bir takvim yılı için dediler yani 2024 yılında tekrardan mı 4+4 ay hakkım olacak ve kullanım hakkım bittiğinde kimlikle Kıbrıs'a gidip gelsem pasaportsuz...
  11. M

Black smearing sorunu

Merhabalar bu black smearingin bi çözümü var mı karanlık sahnelerde çok kötü gözülüyor monitör msı mag artymis 242c.
  12. M

MSI mag artymis 242c alınır mı?

ben aldım iade ediyorum çok kötü bir ghosting söz konusu.
  13. M

Monitör iadesi yardım

Merhaba arkadaşlar şu an MSI 242C monitörünü kullanıyorum fakat sandığımdan daha fazla göze batan bi ghosting olduğu için iade etmek istiyorum sorun şurada başlıyor kutunun içinde gelen köpükleri çöpe attim bunlar iadeye engel olur mu ve kargo ile gönderirken monitörün hasar görmemesi için nasıl...
  14. M

Gaming kulaklık önerisi

https://www.incehesap.com/corsair-void-elite-surround-carbon-ca-9011205-eu-kablolu-gaming-kulaklik-fiyati-47147/ arkadaşlar çok kararsız kaldım sizin düşünceniz nedir...
  15. M

Sistemim ne kadar eder ?

Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem alacağım için mevcut sistemimi satmak istiyorum ne kadar sizce Fx 6300 işlemci Msi aero 1030gt ekran karti Msi 970 g46 anakart 2 adet 4 gb ram biri gskill diğeri aklımda değil 500gb wd hdd Aoc 21.5 60hz 1080p monitör Ekran kartını 2019 yılında almıştım...
Top Bottom