melih27 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Red switch kablosuz %70 ve türkçe klavye arıyorum

Kablolu belki olabilir ama bu da çok küçük %75olsa daha iyi olur
  2. M

Red switch kablosuz %70 ve türkçe klavye arıyorum

Red switch kablosuz %70 ve türkçe klavye arıyorum bütçe uçuk olmasa iyi olur
  3. M

MSI Vigor GK50 Low Profile TKL Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye alınır mı

MSI Vigor GK50 Low Profile TKL Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye alınır mı red switch tkl türkçe q klavye arıyorum 1701612226 bütçe 2k...
  4. M

red switch %60 kablosuz kablosuz klavye önerisi

türkçesi oluyor mu hocam bunların
  5. M

red switch %60 kablosuz kablosuz klavye önerisi

red switch %60 kablosuz kablolu klavye önerisi 1.5 2k bütçe (türkçe klavye) indirim de bekleyebilirim eğer olacaksa 1701594559 kablosuz*
  6. M

chrome / edge kapatınca google hesaplarımın oturumu sonlanıyor

chrome / edge kapatınca google hesaplarımın oturumu sonlanıyor tarayıcı google hesap ve kasperskye ayarlarına baktım bişey bulamadım yardım eder misiniz 1692616101 tarayıcı ayarlarını sıfırlamayı da denedim
  7. M

Forza Horizon 5 1080p fotoğraflar

108*p güzel fotoğraflar
  8. M

ROCKSTAR SOCİAL CLUB şifre sıfırlama e postası gelmiyor

Rockstar social club şifre sıfırlaması linki e postama gelmiyor ben de yeni bir social club actım daha sonra epic gamesten rdr2 girdigimde switch account seçeneği çıktı bu çekilde rockstar hesabıma giriş yapabiliyorum ama rdr2.exe dosyasından girmem gerekiyor(yama için) burda da doğru rockstar...
  9. M

Leptopumun Fişini Çekince Direk Kapanıyor

Benzer sorun bende de oldu. Fişi çekince full siyah oluyor ama laptop kapanmıyor. Numlock tuşu fare imleci vs. yanıt vermiyordu. Format attım düzeldi.Zaten fişte oynamayla alakası yok fişte olmazsa yüksek performans ve oyun modunu seçemiyorsun.
Top Bottom