melih4444 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Çözüldü✓ Mouse önerisi bütçe 3500

superlight 2
  2. M

Günlük kullanıma uygun maksimum 12k laptop önerisi

Bence elindeki 12K hiç etme biraz daha üzerine biriktir başka bir şeyler al alacağın lettop 1-2 yıl olmadan çöp olacak paranda hiç olacak Bence
  3. M

monitör önerisi ACİL

ikinci el bak derim Bence
  4. M

Yardım 15 pro max için Kılıf önerisi lazım

daha ucuzuna bak aliexpresten
  5. M

Ryzen 3 7320U mu iyidir, İntel İ3 1115G4 mü?

Bence ikişine de para verme bekle biriktir daha iyisini al alacağın pc bir kaç yıl sonra işine yaramacak
  6. M

Kotlin mi Google Flutter mı

Flutter derim konuyu kapatırım. :pikacu:
  7. M

PHP mi Javascript mi?

PHP bitmez yani uzun bir süre daha devam eder gibime geliyor. Php de güzel JS da güzel Djangoda güzel zaten mantık aynı hepsinde yoğur aynı yoğurt kaşığı nasıl tuttuğun fark ediyor sadece eğer kaşığı sağlam tutarsan yoğurdu her türlü yersin. php yapan JS de yapar zaten Php kullansanda illaki JS...
  8. M

yeni başladım hata varmı bi bakabilirmisiniz

like dislike vs global değilse teğerelr boş geliyor olabilir ondan veriyordur hata üste yanımla manuel int cinsinden
  9. M

yazılıma yeni başladım bi bakar mısınız

=> yerine aşadakini kullanman lazım kardeş >= Bunlarda diğer operatörler belki bir gün lazım olur. == Equal x == y != Not equal x != y > Greater than x > y < Less than x < y >= Greater than or equal to x >= y <= Less than or equal to x <= y
  10. M

özelleştirilmiş windows 10 önerisi

safkan iyidir her zaman
  11. M

Seo - Robot.txt - Head Tag VS

ne tür bir site php wp vs ise filezilla ile ataiblirsin python django ise da direk views.py ye yazabilirsin orada göstermek istediğini """ adsadasda """" asdas yazan yere istediklerini yazaiblirsin
  12. M

yazılım mühendisinin sahip olduğu donanıma sahip olmam için ne yapabilriim

Yazılım mühendisinden fazlasını öğreneiblirsin ne mühendisler var ki maleesef bilgi fakiri Bence senin çalışmana bağlı proje geliştiridkçe zaten gelişiyorsun ister istemez 1000 tane sorun çıkıyor karşına çöze çöze çöze çöze alışıyorusn nerede ne olduğuna artık chat gpt de var ama gpt ye kod...
  13. M

PYTHON import error

pip install mediapipe terminaline bunu yazıp tekrar dener misin rica etsem
  14. M

yazılım öğrenmek istiyorum nerden başlamalıyım?

önce masa üstümü yapmak istiyorsun web sitesimi mobil uygulamamı ona bir karar ver Bence sonrasında udemyden eğitim alabilirsin. her yazılım dili aslında sonuç olarak aynıdır birisi biraz daha ekstra kod vardır diğerinde ( python mesela ) biraz daha az vardır ama sonuç olarak hepsinin mantığı...
  15. M

Python neden hata veriyor?

masa üstüne gel yeni yeni metin belgesi yap isimini asdad yap .txt olan yerini txt yi .py olacak yap bu yaptığın kodu oraya tekrar çalıştır çalışır sorunsuz %100. idle da py dosyasında çalışmadığın için hata veriyor yada Untitle dosya adının olan dosya konumuna git onun sonununa.py ibaresini...
Top Bottom