melihyeni isimli üyenin son içerikleri

1. M

Öneri Şok’a Gelecek Olan RTX3050'yi Almalı Mıyım?

yaşar mıyım yaşamaz mıyım :D
  2. M

1. si 6600 veya 6600xt ile darboğaz sorunu yaşar mıyım? 2. si şu wattman denen illet şeyden bıktım aynı sorun bu kartlarda da devam ediyor mu?
  3. M

Merhaba dostlar. r5 2600x 16gb ramli bir sistemim var. şoka gelecek olan rtx3050 yi almam mantıklı mıdır? Eğer değilse 7k ya kadar önerebileceğiniz bir nvidia kartı var mıdır? rx6600 ün daha performanslı olduğunu biliyorum fakat artık amd ekran kartı kullanmak istemiyorum her seferinde bir...
  4. M

Yardım Ekran kartımın ledi kırmızı beyaz yanıp sönüyor ve görüntü gidiyor

Bilgisayarım bazen ilk açtığımda, bazen şarkı dinlerken, bazen oyun oynarken bi anda ekran gidiyor ve fotoğraflardaki gibi ekran kartımın rog logolu ışığı kırmızı beyaz yanıp sönüyor. Kontrol ettiğimde sıcaklıklarda bir problem yok bilgisayarın yük altında olup olmaması da buna etki etmiyor...
  5. M

Router önerisi ve yardım

https://www.hepsiburada.com/tenda-ac5-ac-1200-mbps-kablosuz-dual-band-access-point-ve-router-p-HBV00000TI0ZR https://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-c50-ac-1200-mbps-kablosuz-dual-band-access-point-ve-router-p-BD805549 Bende bu ikisinden birini düşünüyorum ama kullananlar daha iyi bilir
  6. M

Router önerisi ve yardım

250TL ye kadar bana router önerir misin?
  7. M

Router önerisi ve yardım

hem ethernet hem wifi olarak kullanabiliyorum bu mod sayesinde dimi 1624192714 teşekkür ederim bu modun adı nedir tam olarak kurulum esnasında seçmek gerekiyor ya router mı diyeceğim access point mi repeater mı
  8. M

Router önerisi ve yardım

Arkadaşlar merhaba Yeni bir eve taşınıyoruz ve evde internet soketi salonda benim odamda bir uçta o yüzden router almaya karar verdim. Aklımdaki sorular şunlar Salondaki modemden odama koyacağım router a ethernet kablosu çekeceğim. Bu sayede odamın çevresinde çeken bir wifi alanı olucak fakat...
  9. M

Yardım oyun ve yayın için işlemci tavsiyesi

overclock nasıl yapıldığı hakkında bir bilgim yok o yüzden o toplara girmem ya
  10. M

Yardım oyun ve yayın için işlemci tavsiyesi

Arkadaşlar rx570 4gb 16gb ram sistemim var işlemcimi değiştirmek istiyorum fps oyunları oynuyorum belki yayın ile de uğraşabilirim Ryzen 5 2600 mü Ryzen 5 3600 mü Hangisini almalıyım nedeniyle birlikte söylerseniz sevinirim
  11. M

Yardım Hyperx mi logitech mi

İkinci el piyasasında fiyatları aynı kanka o yüzden
  12. M

Yardım Hyperx mi logitech mi

Arkadaşlar Logitech g553 wireless mi almalıyım Hyperx cloud 2 mi yardımcı olursanız ve nedenini söylerseniz sevinirim
  13. M

Öneri Kulaklık seçiminde yardımcı olur musunuz?

Deri olması sıkıntı yaratıyor mu pedlerin
  14. M

Öneri Kulaklık seçiminde yardımcı olur musunuz?

Merhaba dostlar Hyperx cloud 2 veya cloud alpha mı almalıyım yoksa logitech g533 wireless mi ? Fps oyunları oynuyorum. Kulaklığı İkinci el alacağım
  15. M

125 Mh/s ethereum kazmak ortalama kaç para kazandırır?

Merhaba dostlar. 2x Rx 570 8gb 1x Rx 580 8gb 1x Rx 590 8gb Şeklinde bir mining rig satın almayı düşünüyorum. Bir arkadaşımda var ve 125 mh/s kazdığını söyledi. Elektrik parasını saymazsak 125mh/s ile eth kazarsam, aylık ne kadar gelir elde ederim? Ayrıca bana 20-30bin lira bandında mining rig...
Top Bottom