mematibaş isimli üyenin son içerikleri

1. mematibaş

5500 için uygun fiyatlı soğutucu

https://www.trendyol.com/id-cooling/se-214-xt-argb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu-p-706076101
  2. mematibaş

TURKTELEKOM VS TURKNET 2024

burda varmış altyapısı 1708143510 hocam belki memnun kalmam diye taahhüt olayına bulasmadan abone oldum bakalım ne olacak
  3. mematibaş

TURKTELEKOM VS TURKNET 2024

Arkadaslar merhaba, Turktelekom ıle olan taahhütüm 4 gün sonra bitiyor aktif olarak 100mbps internet kullanıyorum fiyatı 170tl idi. İnternet hızı anlamında falan bi sorun yasamadım 2 sene boyunca fakat fiyatlar güncellendiği için en düşük ödemem gereken miktar 540tl fakat bu miktarı 100mbps bi...
  4. mematibaş

IPHONE 13 PRO KURTARMA MODUNDAN CIKMIYOR

Açılmıyor bir türlü beceremedim, ara kablo ile pc ye bagladım itunesdan halletmek için ama pc telefonu görmüyor bile nası halledicem ben bunu durduk yere niye böyle oldu ki ? yan tuşlardan bir kaç halletme yöntemi vardı ama nafile yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. mematibaş

F/P KASA ÖNERİSİ 2023

boyut olarak ufak hocam teknobiyotik mağazanda inceledim de mb311l kullanıyordum onun boyutunda nerdeyse bütçem 1500 üstüne çıkamam 1694550399 bu markaların kaliteleri nasıldır
  6. mematibaş

F/P KASA ÖNERİSİ 2023

Merhaba bütçem kısıtlı üstüne çıkamam. Bütçeye uygun iki kasa buldum. 1- https://www.teknobiyotik.com/dark-gt-pro-3x12cm-argb-led-fanli-menteseli-yan-ve-full-mesh-on-panel-dikey-ekran-karti-destekli-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchgtpro.html 2-...
  7. mematibaş

F/P KASA ÖNERİSİ 2023

attığım kasaların eksisi nedir ? 3 fanlı değilde 2 fanlı biraz ufak bi kasa arıyorum ben
  8. mematibaş

F/P KASA ÖNERİSİ 2023

b450m gaming plus evga gtx 1660 sc
  9. mematibaş

F/P KASA ÖNERİSİ 2023

merhaba bütçem kısıtlı fiyat performans bir kasa bakıyorum ikinci el ürünlerden daha uyguna sıfır 2 ürün buldum sizce tercih edilir mi ? site güvenilir mi ? ARGB fanlar 300TL Farka değer mi ? 1-...
  10. mematibaş

AMAZON GTX1660 6GB ( YARDIM )

hocam 3 aydır yatıyor hiç kullanmadım geçen hafta taktım baktım ve sonuç bu 1694027772 yurtdışı , ispanya diye hatrluyorum
  11. mematibaş

AMAZON GTX1660 6GB ( YARDIM )

Arkadaşlar geçen sene alınan Evga Gtx1660 kartımı epey zamandır kullanmıyorum macunu kurumuş olmalıki furmarkta 1 saatin sonunda max 82 derece gördü. Termal macununu yenilemek istiyorum ama garanti kapsamından çıkacak. Garantiye nasıl yollayacağım bunu ? konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum
  12. mematibaş

ASUS ANAKART AYNASI ( YARDIM )

Asus B450M Gaming Plus Anakartımın aynasını kaybettim. Garantisi biteli oldu baya, faturam da kayıp. Anakart aynasını nerden temin edebilirim ? Asustan tedarik edebilir miyim? Forumda elinde olan varsa kendisinden alabilirim. Farklı bir ayna takmalımıyım yoksa cıplak mı kullanayım ?
  13. mematibaş

AMAZONDAN ALINAN EKRAN KARTI

Arkadaşlar geçen sene alınan Evga Gtx1660 kartımı epey zamandır kullanmıyorum macunu kurumuş olmalıki furmarkta 1 saatin sonunda max 82 derece gördü. Termal macununu yenilemek istiyorum ama garanti kapsamından çıkacak. Garantiye nasıl yollayacağım bunu ? konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum
  14. mematibaş

EN İYİ TERMAL MACUN ÖNERİSİ

Arkadaşlar fiyat performans ürün aramıyorum, 1660 kartım 80 derece görüyor sıcaklığını düşürmek için alabileceğim en iyi termal macunu arıyorum, Hangi marka model işimi görür ? sıcaklığı 60 derecelere düşürebilir miyim ? elimde mx 4 var ama daha iyisi varsa alırım önemli değil.
  15. mematibaş

RX5500XT 4GB VS GTX1660 6GB

reis 2000 e başka 1660 bulamadım geçen gün palit model 1660 süper buldum da kaptırdım onuda biraz daha düş diye diye bunu kacırmayayım diyorum :D
Top Bottom