memetayrnc isimli üyenin son içerikleri

1. M

Sıvı soğutma konusunda yardım istiyorum

Sıvı soğutucu aldım ama kablolama konusunda yardım istiyorum.
  2. M

Merhaba arkadaşlar ben bu hazır sistemi almayı düşünüyorum ama rx5700 mech çok ısınıyor iyi değil falan diyorlar kullanan varmı ?

Ben bunu almayı düşünüyorum işlemciyi ryzen 5 3600 yapıp bu ısınır mı? Sistem iyi mi??
  3. M

Merhaba arkadaşlar ben bu hazır sistemi almayı düşünüyorum ama rx5700 mech çok ısınıyor iyi değil falan diyorlar kullanan varmı ?

Webtekno yeni sistem çıkardı ya o sistem 1590503452 Webtekno sistemini Alaçam yeni çıkan 1590503496 Ben webtekno nün yeni sistemini Alaçam o ekran kartı sorun çıkarır mı?
  4. M

Merhaba arkadaşlar ben bi hazır sistemi almayı düşünüyorum ama rx5700 mech çok ısınıyor iyi değil falan diyorlar kullanan varmı ?
  5. M

Arkadaşlar PC toplamak istiyorum yardımcı olacak varmı

Eee ben ekipmanı iyisinden olsun. İstiyorum ekipmanlar 700tl tutuyor reis basma biraz daha ucuza toplama imkanın varmı
  6. M

7200tl oldu monitör ucuz olmasına rağmen her şey çok pahalı olmuş
  7. M

her şey dahil 7500e kadar esneyebilir 5500 TL kasaya 1586460093 her şey dahil 7500 1586460130 CS go LoL bide dlive da yayın düşünüyorum 1586460201 7500 dlive da yayın ve CS go LoL 1586460323 her şey dahil 7500 TL dlive da yayın açmayı düşünüyorum ve CS go LoL oynuycam
  8. M

9. M

Modem biraz uzakta kalıyor mecburen ama bana wifi sinyal artırıcı önerir misiniz? herkee çok teşekkür ediyorum

Herkese merhaba arkadaşlar ben wifi sinyali güçlendirici arıyorum xioami nin 1 tane bulmuştum ama VDSL için uyumlu değilmiş Anna VDSL ile uyumlu bir sinyal güçlendirici önerir misiniz? herkese çok teşekkür ediyorum...
Top Bottom