MeMoLi isimli üyenin son içerikleri

1. M

Kasa fan'ı vs sıvı soğutma fan'ı eşleme

bunu unutma 3pin argb - 4pin rgb dir ve aynı kontrolcü üzerinden kullanılamazlar veya aynı renkleri gösteremezler aynı anda çünkü teki normal rgb sadece tekli renk değiştirebilir ama argb(adreslenebilir rgb) tüm ledlerin tek tek kontrol edilmesini sağlar sende bu şekilde raninbow görüntü elde...
  2. M

2. Attığın fotografta 3 pin var farkındaysan bu fanların argb olduğu anlamına gelir. yani o fanları tek kontrolcüde kullanamazsın sıvı soğutma için kasana uyumlu olabilecek argb fan alıp takabilirsin ama ne kadar sağlıklı olur bilemem 1713791382 sıvı soğutmanın pwm girişlerini anakarta...
  3. M

Öneri F/P Mekanik Klavye Önerisi

Bende Redragon K617 Fizz RGB Kullanıyorum Klavye Red Switch Ve Hot Swap var. Yanında 4 adet yedek switch geliyor. uzun Süreli kullanımda switcler bozulsa bile sök değiştir üstelik gidik outemu switch de alıp takabilirsin
  4. M

Kankam Burdaki 4 lü pinler rgb fanları destekler sadece. ilk başta kasadaki fanların argb mi yoksa rgb mi olduğunu öğrenmen gerek
  5. M

Ekranda karelenme sorunu

kapattım şuana kadar sorun yok teşekkürler fakat ya sorun ekran kartındansa 1700159158 bende böyle çıkıyor yakalama şansım olmuştu sizde de benzer mi
  6. M

Ekranda karelenme sorunu

Bende de aynı sorun var fakat sadece chrome'da değil operadada oluyor edge de denenedim ama onda oluyordu video kaydı aldım ama göremedim şimdi sorun ekran kartından mı yazılımsal mı laptopu daha yeni aldım rtx 4050 var içinde ne yapıcam bilmiyorum
  7. M

Tuf Gaming A15 Ekranda Bişeyler Çıkıp Yok Oluyor

sorunu nedir acaba bir araştırma yaptın mı?
  8. M

Tuf Gaming A15 Ekranda Bişeyler Çıkıp Yok Oluyor

Laptopun Ekranında video izlerken böyle bişeyler çıkıyor masaüstünde rastlamadım, operada denedim aynı ama daha az sıklıkla yapıyor. Genellikle chromeda oluyor aynı zamanda egdede de denedim onda hiç olmadı oyunlarda sıkıntı yok. Şuanda pc de 8 gb ram var chrome'a girince %85-90'ları vuruyor...
  9. M

Asus Tuf Gaming A15 Kasası Açık Geldi

Asus Tuf Gaming A15 FA507 Model Laptop Daha sıfır Arkadaşlar daha cumartesi sipariş ettim bu ürünü ve bu gün geldi laptopta bi sorun gözükmüyor gibiydi fakat şimdi fark ettim kasanın ön tarafında alt kasa ile üst kasa arasında sçıklık var elimle ittirerek açıklığı kapattım fakat şuanda...
  10. M

İnternet servis sağlayıcı karşılaştırması

doğru tespit sanırsam Comnete geçeceğim netspeedinde türknetten farkı kalmamış 1674329405 hepsine yaptı kendi altyapısı daha ucuz ama
  11. M

Çözüldü✓ Acer Nitro 5'in aniden performansı düştü

ekran kartına furmark testi yapabilirmisin
  12. M

Çözüldü✓ Acer Nitro 5'in aniden performansı düştü

bak farkındaysan ekran kartı 95w olmasına rağmen 20w da kalmış
  13. M

MANTIS-3060Ti / AMD Ryzen 5 5600 lı bu sistem nasıl

aynen bakındımda çok bi fark yokmuş
  14. M

MANTIS-3060Ti / AMD Ryzen 5 5600 lı bu sistem nasıl

kanka bu fiyata daha iyi sistemler çıkıyor olması laızm 1674327384 kısacası bence parası fazla
Top Bottom