MemoX isimli üyenin son içerikleri

1. MemoX

steelseries arctis 9 2.el 1800tl alınır mı ?

Yinede tavsiyem deildir 2.el belliki bir şey var kulaklıkta yoksa niye satsın
  2. MemoX

Yardım 2023 yılında Poco X3 Pro hala alınır mı?

Mi 10t veya 11t hem performans hem kamera hem ekran olarak daha iyi
  3. MemoX

steelseries arctis 9 2.el 1800tl alınır mı ?

Kanka 2.el ekipman değmez onun yerine hyperx cloud daha uygun ve sıfır
  4. MemoX

Yardım Xiaomi telefonum çöktü (Acil yardım eder misiniz)

Fastboot için mi kilidi açman lazım diye biliyorum en iyisi telefoncuya vermek fiyst verdikten sonra telefonun piyasasını araştır ona göre karanını ver
  5. MemoX

Bu monitör alınır mı?

Bunu alacaksan al kesinlikle tavsiyem dier markalar gibi 144 olupda aşırtmayla 165 yapan deil orjinal 170 hz ama 165 hz kullanarak aksine monitörün ömrünü uzatmış olursun 1 ms gtg mprt değil bilgidiğim kadarıyla bunda srgb modu var
  6. MemoX

Bu monitör alınır mı?

Bunu alacağına msi g2412 alsan daha iyi srgb renk ve orjinal 170hz 1698570471 Bu monitör 27 inç 1080p yane pikselleri sayabilecek kadar büyük ve az daha önce 27 inç 1080p denedim tavsiyw etmem rekabetci fps oyunları oynuyorsan 24 inç tavsiyemdir ama 27 inç istiyosan 1440p 240 hz tavsiye ederim
  7. MemoX

Beşiktaş 2017 formayı nersen bulabilirim?

Herkese iyi akşamlar bir sorum olacaktı bendeki 2017 beyaz forma artık kullanılmayacak kadar eskidiğinden yenisini istiyorum ama her yerden baktım aradığımı bulamadım varmı eski süper lig forması satan veya bildiği gerçekten saatlerdir arıyorum çakma replika orjinal farketmez.
  8. MemoX

mat bilgisayar güvenilir mi?

Usta bi link atsan
  9. MemoX

mat bilgisayar güvenilir mi?

Harbi bilip bilmedik yorum atan gereksizlere gıcık oluyorum adam ayağına geldi aw
  10. MemoX

Bu 2.el set alınır mı??

Arkadaşlar çok fazla durumum yok 2200g ve 24 inç 1 ms asus monitör+1000 TL lik msi ekipman sizce 6000tl iyi bir fiyatmıdır
  11. MemoX

Xr dan 13 pro kasası mantıklımı?

Evet ekran çirkin duruyor ama benim için yeter arkasındaki kamera çok güzel duruyor o yüzden yani bi telefoncu bile ilk bakışta 13 pro sanar
  12. MemoX

Çözüldü✓ power suply kıvılcım atıyor

Msi alabilirsin kaliteli psu üretir
  13. MemoX

Çözüldü✓ power suply kıvılcım atıyor

Kk pc açarsan içinde sağlam malzeme kalma ben sana diyim en iyisi psu soketlerini sök eğer bilmiyorsan bilgisayarcıda söktür en az 500-600 wat +80 pls al ama bu tarz cızırtı falan tehlikeli durumlara düşmek istemiyorsan kesinlikde +80 plus sertifikalı psu tercih et
  14. MemoX

Xr dan 13 pro kasası mantıklımı?

Geçenlerde bi video gördüm adamın biri xra çinden aldığı 13 pro uyarlanmış xr kasası takıyor valla hayatımda gördüğüm en iyi dönüşümdü zaten iphone almayı düşünüyordum sizce bu mantıklımı yapan arkadaş varsa o kasa için ayrı bir ekranmı lazım bildirirse sevinirim. 1694982866 Buda gördüğüm video...
  15. MemoX

En iyi amd anakart nedir?

Amd fx 9590 projesi yapmayı düşünüyorum bu proje için tayviyeniz nelerdir ve ona uygun en iyi anakartı seçmek istiyorum ama aklım çok karışık
Top Bottom