mençıstırköylüsü isimli üyenin son içerikleri

1. M

7900XTX için Monitör önerisi

16ya 4k vardı itopyada bahar indirimli dikkatimi çekmişti
  2. M

Bu sistem alınır mı? palit 4060ti 16 gb ryzen 5 7600

Kanka Samsung vs var 240 hz ipsler var lenovo vardı fiyatını bilmiyorum suan.
  3. M

Bu sistem alınır mı? palit 4060ti 16 gb ryzen 5 7600

1080p ise 4070s e gerek yok bence. Ramler 6000mhz cl 30 en iyi değer diyorlar hocam lexar Ares vardı sanırım ramler. Sıvı soğutma yerine hava soğutucu kullanmanız daha rahat olur sizin için
  4. M

Rtx 4070 sistem alınır mı?

Kanka cuma günü bu fiyata 7500f+7800xt çıkmıştı be
  5. M

AOC 23.8" Q24G2A/BK Monitör Siparişimi İptal Etmelimiyim?

H Hocam kötü değil ama aradaki fiyat farkına bakınca net msi daha iyi olurdu. Yine de h.o kötü değil. 24" olduğu için ppi oranı diğer çoğu ips 2k monitörden daha iyi. Daha net keskin görüntü alırsınız. Renk gamotu da fena değil. Pişman olmazsınız ölü piksel ghosting vs olmazsa
  6. M

AOC 23.8" Q24G2A/BK Monitör Siparişimi İptal Etmelimiyim?

Bunu almayın hocam bence de biraz baktım vazgeçtim msi aldim ben bakın isterseniz https://m.n11.com/urun/msi-g274qpf-27-1-ms-170-hz-adaptive-sync-wqhd-rapid-ips-led-monitor-45098023
  7. M

2k monitör + klavye+ mouse +pad önerisi..

Çok teşekkür ederim hocam ikinize de. Bakıyorum hemen
  8. M

2k monitör + klavye+ mouse +pad önerisi..

Arkadaşlar bilgisayarın siparişini verdim. 2k 165hz+ ips monitör Mekanik klavye Mouse ve mousepad alacağım. Kullandığınız bildiğiniz ürünler varsa yeşillendirirseniz sevinirim.
  9. M

İnce Hesap Gaming Gecesi Bu Sistem Alınır mı?

Beyler psu problemli mi? Bende aldırdım arkadaşa özelleştirmeden direkt aldı sağolsun 😂 idare ederse 2 3 aya değiştiririm ama ağır hasarlı psu ise başka bir psu alayım
  10. M

Ddr5 ramlerde mhz değerinin etki yaratması

Hocam bak şu üstteki mhz cl listesinde benim kastettiğim olay var işte. Mhz ile cl değeri aynı oranda artıyor ise hiçbir fark olmuyor. Cl aynı kalıyor mhz yükseliyor ise o zaman işte fark çıkıyor. Bu fark da bütçeye göre karar verilecek şey. Ne zaman ki ddr5 ramler gelişir, 7000+mhz 30cl gibi...
  11. M

Planım şu anlık amd sistem toplamak. 6000+ mhz ve düşük Cl değerine sahip ram olursa ve fiyat farkı çok olmazsa almayı planlıyorum. Ama arada ciddi bir fark olursa 5400 mhz cl 36 ile 6000 mhz cl 40 aynı gibi duruyor. Lexar 6000mhz cl 32 var onu almayı düşünüyorum.
  12. M

Cl değerlerini Göremedim hocam ama? Fark yaratmama olayı mhz ile cl degerlerinin aynı oranda arttığı ramler içindi. Attığınız ramler top tier ramler gibi duruyor
  13. M

Arkadaşlar birden çok yabancı kanalda gördüğüm değerlere bakarak ddr5 ramlerde mhz değeri arttıkça cl değerinin de arttığını ve bu yüzden aralarında neredeyse hiç fark olmadığını(ddr4 ve ddr5 için de geçerli) gördüm. Tabii ki ben bireysel olarak bunun testini yapmadım. Lakin bilen arkadaşlar da...
  14. M

Öneri Dell monitör fiyatına göre iyi mi

Kanka bu fiyatlarda 170-180 hz 1440p monitörler de var onlara da bak istersen. 1440p kalitesi falan bayağı övüldü aklıma soktular sende düşün Bence
  15. M

AM5 Sistem Toplamak İsteyenlere Tavsiye

Beyler çok yüksek fiyatlar vermeden ddr5 ram almanin pek bi artısı yok mhz yükseldikçe cl de yükseliyor. Yapılan testlerde de gözle görülür farklar olmuyor. Ddr5 geleceğin sistemi evet ama hala ilerlemesi gerekiyor. Bu yüzden ddr5 alacak arkadaşlar anakartı güzel almalı bence. Yoksa güzel...
Top Bottom