Meraun isimli üyenin son içerikleri

1. Meraun

Fifa 22 kadro yaması

Merhaba fifa 22'yi sadece offline oynayabiliyorum o yüzzden de kadrolar güncel değil kadro dosyasını atabilicek var mı?
  2. Meraun

arkadaşlarla oynanabilcek hikayeli oyun önerir misiniz?

Arkadaşım yeni pc alıcak beraber oynayabileceğimiz hikayeli oyunlar önerebilir misiniz ? (sistemimiz iyi ve a way out hariç söyleyin lütfen)
  3. Meraun

Düşük gb li güzel oyun önerisi

Tomb raider olabilir
  4. Meraun

Öneri turkcell fiber müşteri hizmetleri

Öncelikle bundan bir önceki açtığım konuda millenicommu türknetmi demişitm cevaplayan kişilere teşekkür ederim fakat konu bu deil türknet ve millenicomdan vazgeçtim ve turkcell fibere geçmeye karar verdim öncellikle ocağın 31'nde müşteri hizmetlerini aradım bana altyapınız yok dediler ardından...
  5. Meraun

Ryzen 5 2600 sistemee 1000-1300 ₺ ekran kartı önerisi

a 1612712386 stok stok bekleyebilirsin
  6. Meraun

30.000 TL bütçe ile Oyun ve Yayın odaklı pc toplamak

be ncede stok bekle ayrıca ne zaman almayı düşünüyorsun
  7. Meraun

Hangi İnterneti önerirsiniz

öncelikle türkcell süper online kullanıyorum internetim 16mbps memnun değilim bana hep 12 mbps veriyorlar aradığımızda ise sorun yok olarak gözüküyor diyolar tahattütüm bitmesine 10 gün kaldı türknet veya millenicom düşünüyorum sizce hangisi iyi ya da bana önerebileceğinizinternet markaları var...
  8. Meraun

7300 TL'ye PC topladım yardımcı olabilirmisiniz?

Size vatandan sistem istemiştim ya antivirüsde almamın sebebi crack windows yapıyorlarmış yinede sistem özelliklerini söyliyim:
  9. Meraun

Hocam merhaba 10 gün geçmiş ben pcyi aldım sizin bana önerdiğinizi felan toplamda 7700TL tuttu (wifi adaptör,antivüris,144hz monitör ile) csgo yüksek ayarlarda 250-300 arası alıyorum çok teşekkür ederim
  10. Meraun

İnventus'un mağazası var mı?

İstanbulda var diye biliyorum yanlış bilgi vermek istemem.
  11. Meraun

Hocam bu ssd nasıl Kingston 480GB A400 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 500MB / Yazma 450MB)
  12. Meraun

Öneri 200 TL bütçe ile mouse önerisi

Arkadaşım hiç öyle sorun yaşamadı ama gamepower icarus olabilir veya logitech g203
  13. Meraun

Öneri 200 TL bütçe ile mouse önerisi

Gamepower Bane olabilir arkadaşımda var çok memnun
  14. Meraun

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Ryzen 5 2600 1660ti Birde 144hz monitör
Top Bottom