merb1y isimli üyenin son içerikleri

1. M

🔥İndirim 🔥🔥GMK87 BAREBONE 1521TL (RGB+SCREEN+KNOB+VIA+FTUŞLARI)🔥🔥

İndirimler yüzünden yine borca girdik, neyse paylaşım için teşekkürler
  2. M

🔥İndirim Lamzu Atlantis OG PRO 4K ve Lamzu Atlantis Mini PRO 4K Wireless Mouselar 3599 TL

Katılıyorum. Aynı şekilde Pulsar x2 de 4k hz desteği yok ama daha ucuza alınabiliyor.
  3. M

🔥İndirim Xbox Wireless Controller + PC Wireless Adapter 2200 TL

F710 uzun bir süre kullandım kronik sorunuymuş sanırım bağlantı sorunu fakat ben hiç yaşamadım. Onun dışında gecikme hissediliyordu f710da
  4. M

Henüz elimde ulaşmadı bekliyorum geçen hafta 200 TL daha pahalıya almıştım.
  5. M

🔥İndirim Razer Xbox Controller Hızlı Şarj İstasyonu 1165-1184 TL

Şarjlı pil + doldurma cihazı 500 600 TL zaten. Üstelik yedek pil de alman gereikyor. Hızlı şarj özelliği de yok. Pillerin mAh değeri bu bataryalara yaklaşamaz bile. Arada ciddi kalite ve konfor farkı var. Neden verilmesin bu paralar anlamadım.
  6. M

🔥İndirim Razer Xbox Controller Hızlı Şarj İstasyonu 1165-1184 TL

Xbox controllerda pil derdinden kurtulmak için harika çözüm yanında şarj edilebilir batarya ile geliyor. Piyasa fiyatı diğer sitelerde 1700 TL 3 Farklı rengi indirimde Kırmızı-Beyaz-Mavi https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09B9WFQH5/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1
  7. M

Sadece controller yerine 100 200 daha koyup piyasa fiyatı 1000 TL olan wireless adaptörü de alabiliyorsunuz. Bence harika fırsat kaçırmayın. https://www.amazon.com.tr/dp/B08JW5DR79?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1
  8. M

❌İndirim Bitti! Microsoft Xbox Wireless Controller Beyaz, 9. Nesil 2060 TL (Amazon Germany)

Senin kullandığın pcde nasıl bilmiyorum ama bluetooth baya gecikmeli normalde. Wireless adaptör ile neredeyse gecikmesiz kullanabiliyorsun.
  9. M

❌İndirim Bitti! Microsoft Xbox Wireless Controller Beyaz, 9. Nesil 2060 TL (Amazon Germany)

Analog kesinlikle xbox kolunda daha konforlu. Bence en keyifli konsol kesinlikle xbox tavsiye ederim. 1693997464 Bunu alabilirsin wireless adaptörle geliyor hem gecikmesiz oynuyorsun hem 1000 tllik ürünü 300 400 TL'ye getiriyorsun
  10. M

Ben bunu aldım 400 TL daha verip wireless adaptör alabiliyorsunuz pc için mantıklı bence. Bluetooth ile pcde oyun oynamak zor malum.
  11. M

XBox Wireless Controller yesil

Şöyle bi şey de var yanında usb ile geliyor sanırım alınır mı ? şuan bundan daha ucuz
  12. M

🔥İndirim 100 TL Playstore kodu, Hediye Twitch Aboneliği, Getir'de 75 TL İndirim!

Joypara alan oldu mu nasıl kullanacağız anlamadım
Top Bottom