Merdümgiriz isimli üyenin son içerikleri

1. M

1000 TL'ye tablet önerisi

Merhabalar Yeğenime tablet alacağım 1000tl ve civarı bir fiyata önerebileceğiniz bir tablet var mıdır ? Şimdiden herkese teşekkürler
  2. M

Yardım!! Windows7 full update

Windows7 full update nasıl yapabilir link atar mısınız?
  3. M

Yardım!! Windows 8.1 kurmak

Nasıl yapabilirim anlatır mısın rica etsem
  4. M

Yardım!! Windows 8.1 kurmak

Merhaba arkadaşlar Aşağıda görmüş olduğunuz şeyi indirdikten sonra flash diske atmamıza gerek var mı yoksa direkt çalıştırıyor muyuz yardım
  5. M

Yardım!! Windows 10'u yükleyemedik

O da işimi görüyor nasıl yapabilirim internetten ve PC gayet hızlı yaklaşık 30 dakikada tamamlıyordu son aşamada hata verdi 1612912246 http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=261871 Bu olur mu?
  6. M

Hayır yok gameforge işletim sistemini indirmem gerek Windows7 desteklemiyor evde izleyebileceğim başka bir yol var mı
  7. M

Yukarıda
  8. M

Windows 7den windows8e geçmem lazım lütfen yardım

Başaramadık abi :'(
  9. M

Merhaba arkadaşlar Windows7yi 10a yükseltmek istedim bu hatayı verdi bilgisi olan var mı
  10. M

video link atar mısınız düzgün bulamadım hepsi çok eski
  11. M

Ben hiç anlamıyorum yüklemeye çalışırsam yardımcı olur musunuz bana?
  12. M

Bilgisayarım çok eski sorun yaratır mı?
  13. M

Gameforge istemcisini kurarken bu hatayı veriyor

Ben de yukarıdaki hatayı veriyor yardımcı olur musun birkaç foruma baktım hepsi w7 kullanıyordu bende açılmıyor steamden de şu hatayı veriyor 1612904541 Benim pc çok eski yeni sistem toplayacağım ekran kartlarının düşmesini bekliyorum w10 aşar bunu
  14. M

Merhaba arkadaşlar Bilgisayarımda şu an windows 7 yüklü ama acilen yüklemem gereken bir clienti desteklemiyormuş windows 8e nasıl yükseltebilirim lütfen yardım edin
  15. M

Gameforge istemcisini kurarken bu hatayı veriyor

windows7 ile alakalıymış artık 7yi desteklemiyormuş 8e nasıl geçebilirim internetten bilgin var mı?
Top Bottom