MERHUM isimli üyenin son içerikleri

1. MERHUM

🔥İndirim BASEUS Bipow Pro Overseas 10.000 mAh Digital 20W Taşınabilir Şarj Cihazı 799TL

jesus baseus destekliyor, baseusla ilgili tek olumlu yorum...
  2. MERHUM

🔥İndirim BASEUS Bipow Pro Overseas 10.000 mAh Digital 20W Taşınabilir Şarj Cihazı 799TL

baseus u uzun süre kullanan var mı ya, bilmiyorum bende mi oldu malzemesi çok kaliteli duran 10 bin lik powerbank almıştım gratis indirimlerinden adam gibi kullanmadım da 2 sene geçti şu an 4000 mah lık telefonu yarıya kadar şarj edebiliyor. daha önce de aliexpressten getirdiğim yine malzemesi...
  3. MERHUM

❌İndirim Bitti! Kingston 1tb ssd 1889tl

yoo şart değil ben 5 senedir kullanıyorum dramsız. mantıken dramlı sık kullanılan ufak tefek şeyleri kaydetip ssd yi yormayıp daha uzun yıllar kullanılmasını sağlıyor ama zaten 5-10 sene arasında bozulmadan kullanılabilir dramsız model ki bozulan çok çok nadir duyuyorum. dramlılar tam iki katı...
  4. MERHUM

❌İndirim Bitti! Kingston 1tb ssd 1889tl

dramli değil hmb sanal dramli, dramliların 512 gb i 2500 tlden başlıyor
  5. MERHUM

🔥İndirim Tayaş Bayram Şekerlerinde %50 İndirim🔥

bayram üstü fiyatları iki katına çıkarıp yüzde 50 yapmışlar. ben geçen ay 100 e aldığım ürün şimdi yüzde 50 indirimli 190 TL. üstelik ben aldıktan sonra 80 TL ye kadar düştü, o kadar şekere yüklenmeyim diye almadım 1711818791 bu arada ürünleri çok çok iyi gerçekten indirime girdiğinde...
  6. MERHUM

MX4 1KG TERMAL MACUN 23000TL

piyasadaki servislerin yüzde 90 ı 30 gramı 10 TL olan termal macunlardan kullanıyor. geri kalan yetkili servisler bile mx4 seviyesinde bi macun kullanmıyordur. ürünün türkiyede satış rakamı muhtemelen beyzbol eldiveni ya da amerikan futbolu kaskından azdır
  7. MERHUM

🔥İndirim AntepFıstıklı Bademli Lokum 37₺🔥🔥

150 gramlık lokum 37 TL içinde adam gibi fıstık badem yok bu indirim değil engellersen engelle ,seni engellemeye bile uğraşamam ezik herif
  8. MERHUM

🔥İndirim AntepFıstıklı Bademli Lokum 37₺🔥🔥

Aynen öyle geçen hele bi tanesi belki de bu elemandır, bunu 77 TL ye indirim de diye paylaşmış dedim daha geçen hafta 30 du ben hep takip ederim hiç düşmedi o fiyatlara diyor, eleman mi tutuyor Tuğba kuruyemiş nedir
  9. MERHUM

🔥İndirim Badem-Antep Fıstıklı Lokum 77₺🔥🔥

1704875712 25 aralıkta aldım daha yeni ama geçen hafta da 29 TL idi net hatırlıyorum 1704876383 1 tane kesip kesmemesi kişiye göre değişir tabi ama bana göre de tam tersi hiç kesmiyor bi oturuşta hepsini yerim sadece bitmesin diye yemiyorum. ayrıca bunlarda antep fıstık badem oranı az, antep...
  10. MERHUM

🔥İndirim Badem-Antep Fıstıklı Lokum 77₺🔥🔥

150 gramlık bu bi avuç kadar, geçen hafta 29 TL idi. bu tarz indirim yalanlarına kanmayın. zaten 150 gramı 62, kilosu 400e gelen bi lokum indirimli değildir
  11. MERHUM

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

AMD R5 5600 Asus Prime B450M-K Adata Xpg 3000 MHz ram kioxia 480Gb Vento Vg15FE kasa+PSU Sapphire Rx 6700 Fiyat 12999 TL
  12. MERHUM

🔥İndirim Haylou T15 Bluetooth Kulak İçi kulaklik

ben de aldım 2200 mah şarj kutusu var. dolayısıyla biraz ağır. kolay kolay şarj problemi olmaz. genelde rabarba podcastları dinlediğim için problem yok ama müzik dinlenmez öyle diyim. ses kalitesi baseus w09 a göre diplerde müzikten soğutur. kanal içinden geliyormuş gibi geliyor ses. şu anki...
  13. MERHUM

AMD Ryzen 5 5600 2719 TL (Havale ile 2678 TL)

3 hafta önce trendyolda mağaza kuponuyla 2685 e kutulu fanlı modelini paylaştım. black friday var bekleyin diyenler oldu. şimdi tray modeline aynı fiyata süper fiyat kaçırma diyorlar enteresan.
  14. MERHUM

1300 Dolar Değerindeki 23 Yazılım Ücretsiz Lisans ACELE EDİN.

It is a lifetime code which entitles you to use it for free forever. This special version is always free to use, but not support free update. 6 ay geçerli olduğu nerede yazıyor? programla gelen txt dosyasında ömür boyu ücretsiz olduğu ancak ücretsiz güncelleme olmadığı belirtilmiş
  15. MERHUM

Ryzen 5600 trendyolda kuponla 2685tl

Ben aldım geçtim yarın denk gelir gelmez, 11 Kasım'da 2600 e bir kere düştü anında bitti ondan sonra 2850 nin altına hiç inmedi
Top Bottom