Mertkl isimli üyenin son içerikleri

1. Mertkl

2K IPS monitör önerisi

ps5 ve bilgisayar için monitör arayışındayım 27 - 32 inç ve ips panel olması önceliğim https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-rog-strix-xg27aqv-1ms-170hz-2k-fast-ips-gaming-monitor.html bu ürün gözüme çarptı nasıldır bileniniz var mıdır ? önerilerinize açığım
  2. Mertkl

Laptopa ram eklemek istiyorum neye dikkat etmem lazım

Kingston Value 8GB 3200 MHz DDR4 SODIMM Ram KVR32S22S8/8 (Resmi Distribütör Garantili) https://www.hepsiburada.com/kingston-value-8gb-3200-mhz-ddr4-sodimm-ram-kvr32s22s88-resmi-distribtr-garantili-p-HBV00000WMRXK?url_src=ios-product-detail Bu rami taksam herhangi bi sorun çıkar mı
  3. Mertkl

Laptopa ram eklemek istiyorum neye dikkat etmem lazım

8 gb ram eklemeyi düşünüyorum dikkat etmem gereken ne var marka model önerir misiniz
  4. Mertkl

Laptop ghz ve fps düşme sorunu

Şuanlık böyle kullanım durumları düşünce tekrar atarım eğer düşerse
  5. Mertkl

1 bucuk yıl
  6. Mertkl

Cmd den scannow yaptım tekrar bi denicem bu arada soğutma fln kullanmıyorum 1655738589 Önceden 2-3 kere daha olmuştu sonra kendi kendine düzeldi tekrar başladı
  7. Mertkl

Performans modunda kullandığımda aşırı ısınıyordu fakat denge modunda kullandım aşırı ısınma olmadıfakat tekrar aynı sorun oldu gpu 89 küsürlerdeydi sanırım
  8. Mertkl

Lenovo gaming 3 var bende bi 1 saat fln oyun oynadığımda bi anda drop giriyor ve oyun 1-10 arası fpslerde dolanıyor vantage den baktığımda ekran kartı 0.30 ghz işlemci 1 ghz sabitleniyor normalde olması gereken 1.60 ekran kartı işlemci 3.60-4 arası ve ghz düştüğü zaman fanlar dönmeyi bırakıyor...
  9. Mertkl

asus fx553ve-dm407 laptopum ne kadar eder?

4-5k uğraşırsan zor ama 5-6k ya gidebilir durumuna göre
  10. Mertkl

Mastory-5A-RTX3060 | GameGaraj

İlerliyen dönemde yükselticem diyosan sıkıntı yapmaz öyle aşırı bi darboğaz söz konusu değil
  11. Mertkl

Yurtdışından bilgisayar toplanırmı ?

1000 lira için değmez bence
  12. Mertkl

WD Blue 1TB alınır mı?

Alınır
  13. Mertkl

Mastory-5A-RTX3060 | GameGaraj

1080p de bazı oyunlarda darboğaz yapabilir bütçe varsa 5600 veya 5600x yapabilrsin
  14. Mertkl

18000 TL ile bu sistem alınır mı

Alınır çok iyi sistem
  15. Mertkl

Koltuk Önerisi 1500-2000

Hawk önerebilirim son zamanlarda çok iyi iş çıkarıyorlar
Top Bottom