MertStnl isimli üyenin son içerikleri

1. MertStnl

Ramleri çıkardıktan sonra ekran gelmiyor

ramleri sildim zaten. ekran kartında sorun olduğunu sanmıyorum ya çünkü temas olmadı ekran kartına. ama yine de denerim eve geçince hocam
  2. MertStnl

hocam ikisini de denedim ne yazık ki işe yaramadı
  3. MertStnl

öyle bir tuş yok maalesef
  4. MertStnl

rx 5600xt corsair 650w psu
  5. MertStnl

Birkaç gündür bilgisayarımın düğmesine basınca anakart yazısında takılı kalıyordu fakat resetleyince sorunsuz açılıyordu. Dün tekrar açmaya çalıştım yine anakart yazısında takılı kaldı fakat bu kez resetlememe rağmen açılmadı. Sonra araştırdım ve ramlerde sorun olabileceği yazıyordu. Ben de...
  6. MertStnl

M.2 ssd düşük hız sorunu

arkadaşlar bilgisayarımda sata ssd vardı fakat kopyalama hızı aşırı düşüyordu 1 mb falan gördüğüm oluyordu. bunun üstüne samsung 970 evo m2 ssd aldım. normalde hızı 300mb civarıydı. o da düşük olmasına rağmen 1 mb sonrasında iyi geliyordu. bugün m2 ssdye temiz kurulum yapıp windows 11 kurdum...
  7. MertStnl

Windows 11 Dil Değiştirdikten Sonra Menüler Bozuldu

Windows 11 Dilimi Türkçe'den İngilizce'ye çevirdim. Fakat sonrasında menülerde anlamsız yazılar yazmaya, bazı ayarları yapamamaya başladım. ekte de göründüğü gibi. en kötüsü de dil menüsüne giremiyorum. tekrardan türkçe yapamıyorum.
  8. MertStnl

Egzoz fanından ses geliyor

yani zaten hasar aldığı malum fakat hangi parçada sorun olduğunu soruyorum psuda falan sorun olabilir diyenler var çeşitli forumlarda
  9. MertStnl

Egzoz fanından ses geliyor

arkadaşlar depremden sonra kasayı açtım çalışıyor mu denemek için. egzoz fanı aşırı yavaş dönüyor ve sürtünme sesi geliyor neyden kaynaklı olabilir?
  10. MertStnl

Steam Harici Koleksiyon Kartı Satma

teşekkürler çok fazla bilgim yok zaten bu kart konularında 23 bin TL'ye satan birini görünce sorayım dedim
  11. MertStnl

sanırım bu kartın parlak olmayan hali benim elimde parlak hali var. o da 1800 dolar olarak geçiyor https://www.gamepur.com/guides/10-of-the-most-expensive-steam-trading-cards bu linkten bakmıştım
  12. MertStnl

satan sadece tek bir kişi buldum https://prnt.sc/26pa1m0
  13. MertStnl

Rocket Ski Racing isimli oyunun Banked Turn (parlak) kartı
  14. MertStnl

yurt dışı kaynaklarından baktım 1800 dolar kartın fiyatı
  15. MertStnl

Bugün Steam'de 23 bin TL'lik bir kart düşürdüm fakat kart çok pahalı olduğu için haliyle satması zor. Acaba kartları paraya çevirebileceğim bir yer var mı?
Top Bottom