Mertuyar55 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Yardım Ramlerin dual olmama sorunu

sorun cozulmustur tesekkur ederım forum cok hızlı :)
  2. M

Dizilim den kastınızı anlayamadım ? iki slot var yazmıstım ama 1591557872 cok pardon sımdı fark ettım orda dual yazıyor evet :)
  3. M

Arkadaşlar iyi geceler 2x8 16 gb dual ram kullanıyorum b450m h anakartım var 2 slot mevcut cpuz dan baktıgımda ramler sıngle yazıyor dual olması lazım degılmı ? Bu bır sorun yaratırmı ?
  4. M

Yeni PC'ye driverları yükledim ama internete bağlanamıyorum. Çözümü nedir?

Ben uzun zamandır laptop kullanıyorum anakartlarin genelinde mi yok acaba ?
  5. M

Öff yapmayın ya çok üzüldüm böyle bir durum olduğunu bile bilmiyordum :(
  6. M

B450m h gigabyte in bunda yokmu ? 1591307838 Gigabayte b450m h
  7. M

Arkadaşlar yeni sistem topladım fakat wifi bulamıyor anakartin sitesinden lan driver ini indirdim kurdum yine bulmuyor sorun nedir ?
  8. M

Vga dan kivilcim cikti

Evet monitör çalışıyordu
  9. M

Vga dan kivilcim cikti

Arkadaşlar günlerdir beklediğim sistem geldi topladım tam VGA yi bağlarken ordan kıvılcım çıktı monitörde elektrik gitti daha yeni aldım 2. El ama daha ben siftahini bile yapamadım ne olur yardım edin ne yapabilirim. Elde avucta para kalmadı sistemi toplicam diye. Ne olmuş olabilir ekrana(...
  10. M

Yardım Monitörden kıvılcım çıktı çalışmıyor

Arkadaşlar günlerdir beklediğim sistem geldi topladım tam VGA yi bağlarken ordan kıvılcım çıktı monitörde elektrik gitti daha yeni aldım 2. El ama daha ben siftahini bile yapamadım ne olur yardım edin ne yapabilirim. Elde avucta para kalmadı sistemi toplicam diye. ( Monitörün arkasindaki vga...
  11. M

pes artık itopya

O zaman muhakkak öyle yap (itopya olarak kendini kısıtlama n11 de de güzel satıcılar var)
  12. M

Yardım Vega 8 Hangi ekran kartına denk ?

8gb besleyebilecek bir işlemcim yok malesef 4gb rx570 alacagim işlemcim r3 3200g
  13. M

pes artık itopya

480 TL ye bayram öncesi almıştım. Şu an s2h lar 550 TL ye bulunabiliyor eğer Rami 3600mhz ye kadar çıkartmayın 3200 de birakicaksan s2h almanı öneririm ben normal h aldım mosfet sogutucusu önemli dedi herkes geri göndermek istemiyorum ama sen yine benim yaptığımı yapma diye yazım dedim
  14. M

RX 550 RX 560 gibi kartlar takmaya degermi ? Minimum rx570 alayım dimi Vega 8 yerine
  15. M

Gt serisisinde GT 1030 a denk geliyor Peki ya GTX ve RX serisinde durumlar nedir bilen bilgisini paylasabilirmi ?
Top Bottom