MertYıldız isimli üyenin son içerikleri

1. MertYıldız

Geçmişe yönelik altın fiyatı

Bir alacak verecek mevzusu varda her site farklı bir fiyat gösteriyor ve hesap çok karışık oluyor.Haksızlık olmaması adına geçmişe yönelik altın fiyatını gösteren ve gerçeğe yakın fiyat veren site önerebilirseniz sevinirim. İyi forumlar.
  2. MertYıldız

WhatsApp yükleyemiyorum paket çakıştığından uygulama yüklenemedi

ayarlardan uygulamalara gir orda whatsapp'ı görebiliyorsan ordan silebilirsin
  3. MertYıldız

Kaşıntıya yakalandım

uyuzda su topluyormus gibi olmuyor ve kaşıntısı inanılmaz derecede kötü kanatana kadar kaşındırıyor , kanasa dahi kaşıntı devam ediyor .kesin bir şey söylemem doğru olmaz doktora danışman en iyisi.
  4. MertYıldız

Kaşıntıya yakalandım

aksam ve aksama dogru dıyor uyuzun en net belirtilerinden biri budur gece uykundan dahi uyandırtır yani
  5. MertYıldız

Kaşıntıya yakalandım

Bro uyuz olmussun cok uzun sure uyuz geciren biri olarak seni cok iyi anliyorum ve defalarca hastaneden krem yazdirmama ragmen tek ise yarayan wilkinson pomad adli krem oldu. Sanada tavsiye edebilirim.Birden cok krem kullandim ve zerre faydasini gormedim.Kiyafetlerini posete koy agizlarini bagla...
  6. MertYıldız

❌İndirim Bitti! 9'u 1 Arada Hassas Tornavida 74₺🔥🔥

rolson çin malı dostum
  7. MertYıldız

GYM Programınızı yazar mısınız?

Enseye çekiş ve itişlerin normalinden hiçbir farkı olmadığını düşünüyorum.
  8. MertYıldız

Max 15k f/p oyun için Laptop tavsiyesi

Arkadaşım için bu konuyu açıyorum.Laptop konusunda pek bilgiye sahip değilim.Oyun oynayacak ona göre f/p bi laptop arıyorum.Şimdiden teşekkür ederim .😊
  9. MertYıldız

babam nafaka davası açacakmış

zaten hayatımda 3 defa falan görmüşlüğüm var yetiştirme yurdunda büyüdüm bütün ailemi sildim.paragöz olarak anıyorlar beni ama umrumda bile değil .sadece onlara para yedirmek istemiyorum.
  10. MertYıldız

babam nafaka davası açacakmış

Babam cezaevinde uzun süredir .Abime nafaka davası açtı kazandı.Abimde bana gıcık oldu aradan uzun zaman geçti .Babamı bana karşı kışkırtmış bana da nafaka davası açacakmış .Aile bağlarım hiçbir şekilde yok tek başıma takılıyorum sürekli ailede kimsenin etlisine sütlüsüne karışmam.Sırf bana...
  11. MertYıldız

Hard diski sökünce bilgisayarın aşırı hızlanması

yüksek ihtimalle harddiskinin sağlığı düşmüş harddiski cıkarınca bilgisayarının hızlanması cok normal
  12. MertYıldız

Oyunlarda Alt + Tab yapınca bilgisayar tamamen kilitleniyor.

windows 10'a dönüp bi deneyebilirsiniz.
  13. MertYıldız

B550 GAMİNG X 5600X İÇİN YETERLİ Mİ ?

2 adet m2 yuvasına sahip ve 5600x'e neden düşük gelsin ?
  14. MertYıldız

Ankara-İstanbul Hızlı Tren Fiyatı

https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/tcddWebContent.jsf tcdd de çalışıyorum bu siteden yapabilirsiniz bineceğiniz tarihi bilmediğim için bir fiyat söyleyemem
  15. MertYıldız

Minecraft satın aldım ama gelmedi hesabma

çözemedim hocam
Top Bottom