mertyılmaz isimli üyenin son içerikleri

1. mertyılmaz

Çözüldü✓ Samsung 970 Evo Diske Yazma Hatası

çözdüm 1697203719 çözdüm
  2. mertyılmaz

Evet çalışıyordu sonradan oldu :/
  3. mertyılmaz

Değiştirsem mi diye düşünüyorum ben de 1697185572 no supported volumes found dediği için uygulamada bakımlarını da yapamıyorum :D
  4. mertyılmaz

Teşekkür ederim uygulamaya bir bakayım. Amazondan almıştım sorun olmaz sanırım.
  5. mertyılmaz

Herkese selamlar. Yaklaşık 2 gün önce bir ssd aldım. SSD'yi aldığımda fark ettim ki yükseltme için gerekli olan m2 yükseltme vidaları şehir dışındaki evde kalmıştı. Ben de yakın zamanda tekrar gitmeyeceğim için SSD'yi vidasız takmaya karar verdim, vida siparişini de verdim (10 gün sonra...
  6. mertyılmaz

Corsair Virtuoso Mikrofon Çalışmıyor

Mikrofonun ışığı yeşil yanıyor, kapalı değil. Ses ayarlarından da kulaklık seçili aslında.
  7. mertyılmaz

Corsair Virtuoso Mikrofon Çalışmıyor

Selamlar herkese. 2-3 gün önce virtuoso aldım. Kargo geldi ve bilgisayara takıp kullanmaya çalıştım ama kullanamadım. Sorun şu ki kulaklığımın mikrofonu çalışmıyor. Driverlar da güncel gösteriyor. Görseli de aşşağıya ekliyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? Şimdiden çok teşekkürler.
  8. mertyılmaz

Thermaltake Litepower 750W psu nasıldır arkadaşlar?

https://www.itopya.com/thermaltake-litepower-750w-120mm-fanli-psu/ Bu psunun bir sıkıntısı var mıdır? Bilen birileri yardımcı olursa çok memnun olurum.
  9. mertyılmaz

MSI rx 580 armor UV nasıl yapılır yardımcı olur musunuz?

yazılanları yaptık ama arkadaşın pc donup durmaya başladı en son graphic driver crashed yazmış sebebi nedir acaba?
  10. mertyılmaz

MSI rx 580 armor UV nasıl yapılır yardımcı olur musunuz?

Arkadaşımın ekran kartı çok ısınıyor, bu yüzden UV yapmak istiyor ama nasıl yapabiliriz bilmiyoruz yardımcı olur musunuz?
  11. mertyılmaz

Bu 240mm sıvı soğutma nasıldır?

çok teşekkür ederim
  12. mertyılmaz

emin misiniz önemli çünkü eğer öyleyse almayız
  13. mertyılmaz

1.1k veya 1k olursa alınır mı peki?
  14. mertyılmaz

kasa msi mag forge 100r 360mm biraz zor sığması o yüzden 240mm bakıyoruz 1616176888 1 saat sonraki indirimde almayı düşünüyoruz 1616176909 kasa msi mag forge 100r sığmaz gibi
  15. mertyılmaz

performansını merak ediyorduk sağ olun yine de
Top Bottom