Metehann isimli üyenin son içerikleri

1. M

12-15 bin TL bandı arası sistem tavsiyesi lütfen

Tamam teşekkür ederim denk gelirsem sorarım yine 1695826764 Teşekkür ederim kontrol edip bakayım bi uyarsa alırım sağol yardımın için
  2. M

12-15 bin TL bandı arası sistem tavsiyesi lütfen

Merhabalar 12-15 bin TL civarı felan pc önerisi yapabilir misiniz acaba kulaklık mouse monitör vs hiç bir şey yok daha onlar da alınacağından dolayı fiyat düşük tutabilirsek çok iyi olur teşekkürler şimdiden önerileriniz için.
  3. M

arctis7+ ses ayarı sorunu

merhabalar daha yeni arctis7+ aldım ama ayarlarını bir türlü yapamadım steelseries gg programını ındırdım ekolayzer ayarlarını felan değiştirdim biraz ama yinede istediğim gibi olmadı hem ses sekiyor biraz hemde odada biri konuştuğu zaman onun sesını cok fazla algılıyor dc de krisp actım yinede...
  4. M

yeni monitörde ekran gelmiyor

modelı yanlıs yazmısım VG249Q1R bu olucak saatlerdır ugrasıyorum cozemedım varmı sorunu bılen ya
  5. M

yeni monitörde ekran gelmiyor

donanım arşivi tavsiyesi vg249r1q monıtor aldım bugun geldı pc ye taktım ama pc algılamıyor nedense kac saattır bakıyorum bulamadım arkadakı analog tusundan dp almaya calısıyorum onuda yapamadım ondan oldugunu dusunuyorum hdmı 1 no sıgnal yazıyor ekranda kapanıyor bıılen varsa yardımcı...
  6. M

Soundpad Yüzünden Mikrofon Ayarım Bozuldu

steelseries arctis1 kullanıyorum mikrafonu hic yankı yapmıyodu bu zamana kadar soundpad yukledım artık ses yankı yapmaya başladı sarkı seslerı oyun seslerı felan yankı yapmıyor ama yayın veya yt vıdeosu actıgımda konusan ınsanların sesını algılıyor ve karsı tarafa gıdıyor normalde bu olmazdı hıc...
  7. M

arctis1 az ses sorunu

iki uclu kulaklık zaten yeşili yeşile pembeyi pembeye takıyorum 1619197048 evet arkada takılı
  8. M

arctis1 az ses sorunu

yazılımı yok sanırım steelseries arctis1 kulaklık kalitesizde bişey değil arkadaslarda kullanıyo ama anlamadım ya ses bu ayarda gayet güzel ama oyunda öyle ufak bi sıkıntı oldu ses seviyesi istedigim düzeye geldi ama yaptıgımız ayar dengeleme oldugu icinmi kısıyo anlamadım az etkisi oluyo cunku...
  9. M

arctis1 az ses sorunu

ya oyun girdimde yaptıgımız ayar ses dengelemesi oldugu icin oyun icinde catısma esnalarında ayak sesı sılah seslerını felan azaltıyo ses gayet yuksek ve cok güzel ama o sorun oluyo oyun oynarken bunun gıbı sadece sesı yukselten bır ayar yokmu dengeleme olunca sesi kısıyo
  10. M

arctis1 az ses sorunu

tamamdır anladım reis cok teşekkür ederim yardımın icin
  11. M

arctis1 az ses sorunu

buldum gürültü dengeleme sanırım bunu acınca baya yükseldi bu tarz bi ayar daha denemıstım aynı yerden onu acınca konusanların sesınden dıp ses gelıyodu bunda olmaz umarım oyle bir sıkıntı 1619192357 bunun ses kalitesini bi zararı varmı kalite düşüyomu acaba ses yükseldi şuan güzel gibi baya...
  12. M

arctis1 az ses sorunu

loudness equalazion bu yazıyı bulamadım dedigin yere geldimde bu yok
  13. M

arctis1 az ses sorunu

bir kac ay once steelseries arctis1 aldım ve ses seviyesi düşük gibi tam ses alamıyorum yetersız kalıyo bana göre gerkli yerlerde fazla ses alıyorum ama genel ollarak coğu yerde az geliyo bana sanki daha yüksek olabilirdi bu kulaklık genel olarakmı böyle yoksa bir sıkıntı olabilirmi önceden...
  14. M

Kulaklik önerisi lazım

Bana fp kaliteli bir gaming kulaklik lazim butce 300 felan maks mikrofonu ve ses kasmasi guzel bir şey lazim bazi kulakliklarda ikiside iyi oluyor ama dışarı cok aşırı ses verdiği icin yankı yapiyor onun olmamasi lazim varsa oneriniz sağolun simdiden
  15. M

2. Monitor takinca sorun oluyor

600 luk psu var onunla alakali oldugunu sanmıyorum ya
Top Bottom