MeteSamil isimli üyenin son içerikleri

1. MeteSamil

max 250-300 TL'ye koltuk önerisi

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/fileli-makam-koltugu-fileli-ofis-yonetici-koltugu-buro-koltugu-fileli-calisma-koltugu-siyah_pdp_535932535 bu tarz ofis koltuklarına bakabilirsin deri almanı önermem zaten bu bütçede deri zor
  2. MeteSamil

Bluetooth adaptör ile klavye kullanmak

Kablolu hangi klavyeyi önerebilirsin? 100tl bandında
  3. MeteSamil

Bluetooth adaptör ile klavye kullanmak

Merhabalar, A101’de kablosuz klavye gördüm 50tlye tasarımını beğendim yanına bluetooth adaptörü alsam ne kadar verimli kullanabilirim gecikme olurmu? Hangi bluetooth adaptörü önerirsiniz uygun fiyata yada hiç mi bulaşmayayım çokmu gecikme olur? Çok fps oyunları oynayan birisi değilim.
  4. MeteSamil

Laptop klavyesi gibi klavye önerisi

A101’de kablosuz klavye gördüm 50tlye tasarımını beğendim yanına bluetooth adaptörü alsam ne kadar verimli kullanabilirim gecikme olurmu?
  5. MeteSamil

Laptop klavyesi gibi klavye önerisi

Merhaba, apple’ın kablolu klavyeleri gibi klavye önerebilir misiniz uygun fiyata? Laptop kullandığım için masaüstünde de o şekilde kullanmak istiyorum fakat nasıl aratacağımı bilemedim. 100TL civarı laptop klavyesi gibi klavye önerirseniz sevinirim.
  6. MeteSamil

HD5450 mi Gt220 mi daha iyidir?

Ne kadar fark arasında fps olarak?
  7. MeteSamil

HD5450 mi Gt220 mi daha iyidir?

Gt 220 mi daha iyidir yoksa hd5450mi ikiside 1gb. Teşekkürler.
  8. MeteSamil

Yardım 775 pin işlemci upgrade

Qxx50 olanlar daha iyi mi oluyor?
  9. MeteSamil

Yardım 775 pin işlemci upgrade

Merhabalar, Asus P5G41T-M LX3 anakartıma işlemci yükseltmesi yapacağım Xeon e5450 , x5450 alıp bios modlayıp ekstra soğutucu alıp kullanmakmı yoksa direkt Core2 Quad bir işlemci q9300,q9400,q8400 alıp takıp yola devam etmek mi? Hangisi daha mantıklı? Son olarak elimdeki stok soğutucuyla xeonu...
  10. MeteSamil

4000 TL SİSTEM TOPLAMA

Öncelikle merhaba, 4000TL bütçem var parçaların hepsi sıfır olsun istiyorum ama eğer daha iyi bir şey toplanacaksa ekran kartını ikinci el alabilirim. Teşekkürler. Oynayacağım oyunlar pubg, gta v, bf. Ek olarak yazılımla uğraşıyorum.
  11. MeteSamil

Yardım Güç kaynağım Kalitelimi ve Kaç W?

Peki arkadaşımdan uyguna güç kaynağı alacağım benimkinden iyi midir? ve gerçek verdiği w ne kadardır? Cevaplarsanız sevinirim. 1605804990
  12. MeteSamil

Xeon X5460 ve Rx 460 Oem besleyebilir mi peki?
  13. MeteSamil

Merhabalar güç kaynağım kaç w? Ve kaliteli bir güç kaynağımı? Üstünde 460 yazıyor ama 12v kanalından şu kadar şurdan bu kadar veriyor vs diyor bazı arkadaşlar güç kaynağımın verdiği gerçek değeri öğrenebilir miyim?
  14. MeteSamil

Yardım Ping düşürmek için hangi internet kablosu?

Alfais 4217 Cat6 Ethernet Patch Adsl Modem İnternet Kablosu, 15 m https://www.amazon.com.tr/dp/B07NDDQKRS/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_gn8SFb2MZBST4?_encoding=UTF8&psc=1 bu ürün nasıldır amazon üzerinden 2 günde kargoluyorlarmış bugün sipariş verirsem 1605616608 Cat 5 kablo var sarı renk ama boyu...
  15. MeteSamil

Yardım Ping düşürmek için hangi internet kablosu?

Maalesef ki wifi adaptörü ile bağlanıyorum ve rezalet hızlar ve ping alıyorum. Öneriniz için teşekkürler. 1605616441 Ürün yorumlarına baktımda çoğu kişi ürünün uçlarına ve kablo kalitesine laf etmiş
Top Bottom