Metin Demir isimli üyenin son içerikleri

1. M

R5 m330 Isınıyor yardım

Herkese merhaba laptopum da i5 6200u ve r5 m330 var ve çok ısınıyor işlemci 90 dereceyi geçiyor ve ekran kartı da 106 dereceye çıkıyor bu şekilde ortalama 30dk-1saat kullansam herhangi bir sıkıntı olur mu? En azından yaza kadar.
  2. M

PS3 slim "DRRRR" fan sesi

Herkese iyi akşamlar PS3 Slim ile oynarken yaklaşık 1 saat sonra fan yüksek hızda dönüyor buraya kadar her şey normal ancak fan dan dikkatli bir şekilde dinlendiğinde DRRRRR sesi geliyor üstüne hafif bir şey konulduğunda ise ses kesiliyor sesin sebebi ne olabilir yardımınız için teşekkürler.
  3. M

COD Advanced Warfare nasıl?

Yardımlarınız için teşekkürler 1673542066 Evet güzel oyun ama bir yerden sonra ilerleme kademediğim için oyun dosyalarında bir sorun olduğunu düşünüp oyunu kaldırdım yine teşekkürler
  4. M

COD Advanced Warfare nasıl?

Herkese merhaba Ps3 üm varda Call Of Duty Advanced Warfare nasıl? Yoksa onun yerine Battlefield Hardline mı yüklesem kararsız kaldım öneriniz nedir? Teşekkür ederim.
  5. M

Everest KM-510 klavye tuş sorunu

Herkese merhaba Everest KM-510 isimli bir klavye var ve maalesef tuş sorunları var. Örnek olarak; Windows tuşuna basıldığında Chrome un açılması, W tuşuna basıldığında Caps Lock açılması vb. yardımcı olursanız sevinirim.
  6. M

İntel Pentium E5300 OC

adamın elindeki anakart ile benim anakart aynısı :)
  7. M

İntel Pentium E5300 OC

Eyvallah hocam teşekkür ederim
  8. M

İntel Pentium E5300 OC

Arkadaşlar herkese selam anakart ım Asus P5kpl-amse modeli ve anakartım overclock destekliyor işlemcim pentium e5300 bu işlemciye overclock yapacak olursam voltajları otomatik de mi bırakmalıyım otomatikde bıraksam bir zararı olur mu yardım ederseniz sevinirim
  9. M

sistemimi kaça satabilirim

eğer monitörle birlikte satarsan çok rahat 10 bin var hatta üstü olabilir
  10. M

Gpu Tweak 2 ile ekran kartını OC modda kullanırsam ekran kartım zarar görür mü?

Arkadaşlar yardımcı olabilicek yok mu?
  11. M

Oyun yükleniyor fakat depolama alanında fazladan alan gidiyor!

Arka planda bir şey inmiyor değil mi
  12. M

Gpu Tweak 2 ile ekran kartını OC modda kullanırsam ekran kartım zarar görür mü?

Herkese merhaba ekran kartım ASUS GT 420 2G Gpu Tweak 2 ile OC modda kullansam bir zararı olur mu yardım ederseniz sevinirim teşekkürler
  13. M

Oyun yükleniyor fakat depolama alanında fazladan alan gidiyor!

oyun yüklenirken depolama alanının azalması normal endişelenicek bir şey yok gayet normal yani
  14. M

Güç kaynağı fanı zayıf üflüyor

sorun başlıktaki gibi psu fanı zayıf üflüyor sebebi nedir
Top Bottom