mguli isimli üyenin son içerikleri

1. mguli

HpF9kv uzantılı dosyayı nasıl açarım?

Arkadaşlar merhaba eskiden arkadaşlarla telefonuma kaydettiğim bir ses dosyayı var ondrive üzerinden dosyaya ulaştım fakat ses dosyası HpF9kv uzantılı bir türlü açamıyorum.Ne yapmam lazım?
  2. mguli

4399 TL'ye satılan monitör

Arkadaşlar yakın zamanda James Donkey'in monitörleri Türkiye piyasasına girmiş ve 4399 TL'ye 0.5 ms, 180Hz, 27inç özelliklerde monitör alınabiliyor bende monitör alacağım fakat piyasada yeni olduğu için sıkıntı yaşayabilir miyim sizce James Donkey kaliteli midir? Aslında bir inceleme gelse çok...
  3. mguli

F/P Televizyon önerisi

Arkadaşlar bir süredir TV bakıyorum ve 7000 bütçem var. Büyük olursa monitörde uygundur.Bu fiyatlara zor ama alabileceğim en F/P Televizyon büyük olması önemli nelerdir acaba?
  4. mguli

Android Ekran yanığı nasıl engellenir.

Karanlık mod,Renk yoğunluğu,Duvar kağıdını renksiz yapma gibi işlemler nispeten azaltır.
  5. mguli

Android Ekran yanığı nasıl engellenir.

Sürekli aynı ekranda yüksek parlaklıkla kalırsa ekran yanığı oluşabilir.Ekran renk yoğunluğu full ise azaltabilirsiniz.
  6. mguli

DualSense Yanık Kokusu ve Şarj Sorunu

Arkadaşlar ben 1.5 ay önce n11 üzerinden DualSense aldım Satıcı Mağazasıda n11'di.1.5 ay boyunca sıkıntı yaşamadan kullandım ama dün gece şarj azaldığı için kolu Type-c kablosu ile bağladım 30 saniye geçmeden dualsense elimdeylen aşırı ısınmaya başladı ve yanık kokusu geldi kullandığım kablo...
  7. mguli

Corsair k55 klavye nasıl?

Dün jahrein yayindayken 30 dk 999tl yaptılar 50 TL'de kargoydu
  8. mguli

Corsair k55 klavye nasıl?

İtopya indiriminden 1050 TL gibi bir fiyata bu klavyeyi aldım sizce nasıl bir klavye? https://www.itopya.com/corsair-k55-rgb-pro-membrane-turkce-rgb-gaming-klavye_u13433
  9. mguli

Hangisini almalıyım?

Ev için ekstra modem alacağım ama hangisi daha iyi anlamadım.Fiyatları hemen hemen aynı.
  10. mguli

Ana Konu Donanım arşivi f/p canavarı sistem çıktı! r5 5600 rtx3060 11499tl

bu yavaşlatmayı bilerek mi yapıyorlar acaba bukadar da olmaz ya
  11. mguli

Ana Konu Donanım arşivi f/p canavarı sistem çıktı! r5 5600 rtx3060 11499tl

sepete ekle kısmına bin kere tıkladım yinede hata veriyor yine alamıyacağız sistemi galiba
  12. mguli

TUBİS'in Başvuruyu Reddetmesi

İnceHesap'ta yaşadığım mağduriyet adına dava açmıştım ama yerden göğe kadar haklı olmama rağmen yorumlayan kişi yanlış yere dikkat etmiş olacak ki başvurumu reddeti ne yapmam lazım
  13. mguli

Çözüldü✓ fiyat olarak uygun olan hangisi

Mining falan yapmazsan 15 sene bile görür.Teknoloji şans işi belki hiç bozulmaz ama ilerleyen senelerde değeri kalmaz.Senin yerinde olsam 6700xt alırdım.
  14. mguli

Miningli kart alınır mı? Açıklama biraz önemli 3080

Seni üzer bunu fan değiştirmeyle falan halledemessin.
Top Bottom