miaxly isimli üyenin son içerikleri

1. miaxly

Max 300 TL'ye ssd önerisi

Max 300 TL'ye kadar, en az 240 gb ssd lazım dostlar. Bütçemi aşamam, max 300 TL
  2. miaxly

Adobe Media Encoder da render hatası

Adobe after effectsden lyrics edit yaptım. Sonra adobe media encoder ile renderladım. Fakat renderladıktan sonra videoyu izlediğimde videonun bazı yerlerinde render sorunlu çizgi gibi şeyler gördüm. Bunu nasıl çözebilirim?
  3. miaxly

Arkadaşlar grabify linkine bastım ne olur?

Arkadaşlar bi arkadaş bana grabify linki attı ip adresimi görmüş ne olabilir neler olabilir google hesabım falan çalınabilirmi ne olur yardım edin.
  4. miaxly

Arkadaşlar sizce bu kulaklık iyi mi?

Arkadaşlar aldığım kulaklık hakkında ki görüşlerinizi belirtmenizi isterim; şimdiden teşekkürler. https://www.epey.com/kulaklik/rampage-rm-k3-cashe.html
  5. miaxly

Max 200 TL ye kulaklık önerisi

cevabın için çok teşekkür ederim sadece sen bir şey önerdin önceden buralar böyle değildi :(
  6. miaxly

o fiyatta bi site yok ya da ben bulamadım sanırım 213 TL olan sitenin linkini atarmısın rica etsem
  7. miaxly

max 200 TL dedim :(
  8. miaxly

Arkadaşlar verebileceğim max para 200 TL dir lütfen daha pahalı bişey önermeyin. Driveri olan bir kulaklık olursa çok güzel olur şimdiden teşekkürler.
  9. miaxly

Oyundayken ekran gitmesi

kardeşim adam toplamış zaten ekran gidiyo diyo cidden aklın varmı beynin varmı
  10. miaxly

Arkadaşlar bu çözünürlüğü nasıl ekleyebilirim

Teşekkür ederim
  11. miaxly

Çözünürlük monitöre uyuşmasa bile eğer ekran kartı ayarlarından yapılırsa sorun çıkmaz dimi?
  12. miaxly

Arkadaşlar çok özür dilerim ama bi sorun daha var monitörüm 1280x960 desteklemiyo yani yapamammı 1598969505 Ekran kartım AMD ne yazıkki :/
  13. miaxly

Arkadaşlar csgoda 1280x960 çözünürlüğü ayarlarda yok ne yapmam lazım o çözünürlükte oynamak için
  14. miaxly

Arkadaşlar csgo smurf hesap alacağım.

istersen alabilirim almak istiyorum 1597746942 senden alabilirim kardeşim
  15. miaxly

Arkadaşlar csgo smurf hesap alacağım.

arkadaşlar aldım bile teşekkür ederim cevaplarınız için
Top Bottom