Miraç Fİdan isimli üyenin son içerikleri

1. M

Çözüldü✓ Müzik dinlemek için kaliteli ses verecek kulaklık

Öncelikle öneriniz için sağ olun, fakat yazmayı unutmuşum ki kablosuz ve kulak üstü kulaklık arayışı içerisindeyim.
  2. M

Çözüldü✓ Müzik dinlemek için kaliteli ses verecek kulaklık

Son zamanlarda bilgisayarın başına sadece müzik dinlemek için oturur oldum zaten vakit de olmuyor başka şeyler yapmaya. Bilgisayarımda o kadar güçlü değil hatta çok kötü satmayı düşünüyorum minimum 2400 TL eder onu satıp bir kulaklık almak istiyorum. Konu başlığında yazdığı gibi müzik dinlemek...
  3. M

3D yazıcı ile parça bastırıp satın alma

Çok teşekkür ederim sağ olun
  4. M

3D yazıcı ile parça bastırıp satın alma

Hobi amaçlı maket araba ve araçlar yapmaya başlamak istiyorum, ama bazen 3D yazıcı ile bir şey basmam gerek bilir. Sadece hobi amaçlı yapacağım için 3d yazıcıya para de vermek istemiyorum, dişli teker vs. gibi parçaları sipariş verip özel parçalar bastıra bileceğim bir site var mıdır ? Yada...
  5. M

Bilgisayar açılıyor, fakat yanıp sönen beyaz imleç geliyor ve o şekilde

Bilgisayarım uyku modunda bırakmıştım 10 dakika bir işim vardı kapatmak istemedim uyku moduna aldım, o sırada elektrikler kesildi ve geldiği zaman bilgisayar açılıyordu ama boot etmiyor siyah ekranda beyaz imleç yanıp sönüyordu. Ben HDD içerisindeki Windows un dosyalarının bozulmuş olmasından...
  6. M

bileşenlerim için ekran kartı tavsiyesi

Peki, rx550 4g alsam valorant oynatır mı düşük ayarlarda olsa da
  7. M

tavsiyede bulunan herkese çok teşekkürler
  8. M

Elimde, q9550 işlemci, 8gb ram, asus p5g41t-m lx anakart ve 300w psu var (gerekirse yeni psu alabilirim) bu özelliklere sahip bilgisayarıma bir ekran kartı almak istiyorum sizler de tavsiyede bulunursanız sevinirim
Top Bottom