Mırnav isimli üyenin son içerikleri

1. Mırnav

Öğleden sonra okula gitsem

garanti olsun diye @Marianoly yi dinlicem.
  2. Mırnav

4. derse orda olim yani.
  3. Mırnav

Sabah kalkamadım. 5 saat sabah 3 saat öğlen dersimiz var. İlk 5 derse girmezsem yarım gün mü, tam gün mü yok yazılıyorum?
  4. Mırnav

Ders çalışamama sorunu

Kardeşim işin detayları olduğunu bilmen gerekmekle beraber kendi üzerimde işe yarayan birkaç bilgiden bahsedeceğim: 1) Git bi kan aldır tahlillerine bak ülkenin yarısında d vitamini eksikliği var. (bende de çıktı doktor haplarıyla idare ediyorum) 2) Hedefinden emin ol, ne yaptığını bil...
  5. Mırnav

Tarayıcı önerisi lazım

Hiç sevmiyorum. Örnek olarak söyledim.
  6. Mırnav

Tarayıcı önerisi lazım

Yıllardır Opera GX kullanıyorum. Çok hızlıydı gerçekten ama bir anda yavaşlamaya başladı; 5-6 sekme açıkken en az 2 GB RAM kullanıyor, işlemci kullanımı %10'lara çıkmaya başladı. Ayrıca bu statlara rağmen çok kasma donma oluyor. Edge bile kasmıyor. Nasıl fixleyebilirim? Opera arayüzünü...
  7. Mırnav

Minecraft server kurulumundaki Türkçe karakter hatası nasıl düzeltilir?

Gram bişiy anlamadım ki benim hatam farklı.
  8. Mırnav

Minecraft server kurulumundaki Türkçe karakter hatası nasıl düzeltilir?

Mod file: /C:/Users/olcus/Desktop/server/mods/nmcguns-1.18.2-1.0.6.jar Failure message: Nightmarecraft: Guns & explosives (nmcguns) has failed to load correctly. Java. Lang. Reflect. Invocationtargetexception: Null. Mod version: 1.18.2-1.0.6 Mod ıssue URL: Discord - A New Way to Chat with...
  9. Mırnav

Minecraft Ücretli Server Önerisi

Elinde kredi kartı varsa Azure ücretsiz sürümünü kullanmayı düşünebilirsin. Kaliteli VDS sunuyorlar (2cpu 8GB ram, biz arakdaşlarla 4 kişi 270 modla oynadık rahatça). Ama unutma abonelik bittiğinde Windows servera tekrar erişmek için satın alman lazım. O yüzden 1 gün önce alman gereken...
  10. Mırnav

Forge hatasını nasıl düzeltebilirim?

aynısını denedim. Orjinali zaten dediğiniz gibi. modpaketi zaten dediğim forge sürümünde. Modpaketinin yapımcısı şöyle bir şey de demiş https://discord.com/channels/889424759018901514/1059529187079237722
  11. Mırnav

Aynısını denedim. Bİr daha deneyeyim. (Bende geç atıyorum rahat ol tüm gün burdayım)
  12. Mırnav

REM Forge requires a configured set of both JVM and program arguments. REM Add custom JVM arguments to the user_jvm_args.txt REM Add custom program arguments {such as nogui} to this file in the next line before the %* or REM pass them to this script directly "C:\Program Files\Eclipse...
  13. Mırnav

ben masaüstünden forge-40.2.9.jar a açıp sunucuyu kurduğum klasöre kurdum forge serverını ama forge-40.2.9.jar ı atmadım klasöre deneyeyim hocam. 1707041645 yine aynı hata
  14. Mırnav

Arkadşlarımla oynamak için vault hunters 3 sunucusu kurmak istiyordum bilgisayarıma ama ne denersem deneyeyim hep bu hataları alıyorum. Java 8'den 20'ye kadar tüm Java'ları denedim. YouTube'da setup yapımlarının çoğunu denedim ama hala aynı hata. Anlayan bir arkadaş bakabilir mi? Yarın saat 10...
  15. Mırnav

Bilgisayara nasıl Minecraft sunucusu kurulur?

hocam ngrok ile açmayı başardım teşekkür ederim.
Top Bottom