Mkw06 isimli üyenin son içerikleri

1. Mkw06

Yardım COD MW connection failed hatası

Çok saçmadır ki tek çözüm yolu bu, upnp ayarları dns ayarları hiç biri işe yaramadı tek çözüm yolu mobil veriden telefondan bağlantı vermek.
  2. Mkw06

Hocam çözümünü buldum, Telefondan mobil veriyi açıp pc yi bağlıyorsun, büyük ihtimal girecektir oyuna, oyuna girince lobi kısmındayken etherneti veya normal wifi ye bağlan, bu şekilde oynuyorum
  3. Mkw06

Helldivers 2 Xbox gamepasse ya da epice gelir mi

Yakın zamanda mı gelir sizce dostlar, yoksa uzun yıllar sonra mı gelir sony oyunlarının pc ye gelmesi gibi (tlou gibi)
  4. Mkw06

Helldivers 2 Xbox gamepasse ya da epice gelir mi

Helldivers 2 yabancı kaynaklarda gamepasse gelme ihtimali var yazmışlar bilgisi olan var mı, gamepasse gelse fena olmaz 🤤🤤
  5. Mkw06

Ne eklenebilir projeye

Moodboard storyboard tarzı bir çalışma sanırım, GİF en üstte banner tarzı dursa daha çok merak uyandırır diye düşündüm
  6. Mkw06

Arkadaşlar bilenler lütfen bi yardım etsin dünya kadar para verdiğim oyunu oynayamıyorum Connection Failed hatası alıyorum upnp ayarlarım kapalı
  7. Mkw06

COD MW Battlenet steami görmüyor

Steam hesabımda cod mw var steamde açınca connect failed hatası alıyorum, battle.netten girince düzeliyor dediler fakat battle.nette steamden giriş yapınca oyunu görmüyor
  8. Mkw06

Yardım FPS Veya Hikayeli Oyun önerisi

Fps veya sağlam hikayeli oyun önerisi verir misiniz, çok bilinen seriler, oyunlar olmasın ama 1708128677 ''FPS online''
  9. Mkw06

Rogue Company oynanır mı

Yeni online shooter oyuna başlayasım var bu oyunu önerir misiniz
  10. Mkw06

Yardım Google ana sayfam böyle kaldı

Ortada google arama kısmı olurdu normalde şimdi kayboldu, nasıl geri getiririm
  11. Mkw06

İkinci el satın aldığım ekran kartının rgb si kapatılmış nasıl açarım

Sadece görüntüden ibaret diye düşünüyorum
  12. Mkw06

Yardım resident evil2 remake bug

Arkadaşlar bilenler veya aynı sorunu yaşayanlar acil yardımcı olabilirler mi oyun ilerleyemiyor tıkandı, alev makinasını aldığımız satranç odasında üst kapı hiç bir şekilde açılmıyor alttkini yerleştirsem bile açılmıyor oyun tıkandı ne yapabilirim acil yardım lütfen
  13. Mkw06

Yardım AMD RX 6600 için hangi ekranları önerirsiniz

Ekranın ayaklarının kapladığı boyut tahmini ne kadardır, bir de sanırım pivot ekran değil demi, aşağı yukarı iniyor sağa sola dönmüyordu
  14. Mkw06

Yardım AMD RX 6600 için hangi ekranları önerirsiniz

rx6600 ryzen 5500 16ram var, önerebileceğiniz farklı modeller var mı yoksa gigabyt g24f-2 serisini almayı düşünüyorum.
  15. Mkw06

G24F-2 Pixel Sıkışması

hocam bu monitörden memnun musun bende düşünüyorum
Top Bottom