Mmgg3333 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Bilgisayarım bozukmu??

Yok ya klavye takmamistim direk bastim gelir diye siz bios diyince deli denedim oldu dele basmadan simsiyah kaliyodu ekran cünkü 1590707572 Sadece hdmi yaziyordu 1590707622 Teşekkür ederim
  2. M

Bilgisayarım bozukmu??

Tesekkur ederim oldu kalbime inecekti👑👑
  3. M

Bilgisayarım bozukmu??

Yavuz sence sebebi nedir ekran kartını sokup bidaha mi taksam
  4. M

Bilgisayarım bozukmu??

Ekranda soruyon yok çünkü hdım hatası veriyor kabloyu yanlış taktım desem ekran kartında takılı anlam veremedim
  5. M

Bilgisayarım bozukmu??

Msı
  6. M

Bilgisayarım bozukmu??

H310M Pro vdh plus
  7. M

Bilgisayarım bozukmu??

Arkadaşlar ben parça parça bilgisayar aldım topladım ssd falan 0 yani daha kurdum çalıştırdım ekrana herhangi bi görüntü gelmedi sadece hdmı ile ilgili bişeyler yazdı ez debug ledler yanmıyor yani donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum windows yüklü değil diyemi ekrana görüntü gelmiyor?
  8. M

6000tl Laptop önerir misiniz??

Arkadaşlar 6bine laptop almam lazım en üst limit 6 bi öneri yapabilirmisiniz.
  9. M

3500X'li Sistemi ARTIK ALIYORUM

Teşekkür ederim arkadaşlar
  10. M

3500X'li Sistemi ARTIK ALIYORUM

Başka değişiklik lazımmı krallar
  11. M

TOPLAMA UZMANLARI İÇERİ LÜTFEN

Bunu seçersem 5561e denk geliyor sizce iyi mi? bu ekran karti
  12. M

6 100 oldu biraz dusurmem lazim bunu daha mouse ekran klavye alicam ne önerirsin 1588710499 N11
  13. M

Bu fiyata bu kasa mantıklımı yada değistirilmesi gereken parça hangisi monitör mouse kulaklık önerileride alabilirim hepsi dahil 7bin bütçem var.
  14. M

7 bine ne alayım

Dostum oyun oynayacam lol PUBG cs go ama tasimamda laxim masaustu bin basar farkindayimda sabit kalmiyorum arkadasinda dedigi gibi en azindan bu paraya bi öneriniz varsa degerlendiricem ona gore fps oranlarini biliyorsaniz yaxarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler.
  15. M

7 bine ne alayım

Laptop dostum :) 1588066594 Knka cs go da falan kac fps alabilirim akıcı oynatırmı
Top Bottom