moneygothplug isimli üyenin son içerikleri

1. moneygothplug

Chill Araba Oyunu Önerisi?

carx drift racing
  2. moneygothplug

1000 TL'ye bu kulaklık alınır mı?

alınabilir, gayet güzel.
  3. moneygothplug

modern warfare hesabı satın aldım yardım lazım

ben yanlış anlamışım, oyunu oynayabiliyorsan sıkıntı olacağını sanmam. bende modern warfare satın alınabilir olarak gözükmüyor.
  4. moneygothplug

modern warfare hesabı satın aldım yardım lazım

modify install diye bir secenek olması gerek battlenet uygulamasında. oradan modify'layıp single için campaign'i seçmen gerek. oyunu oynamak için warzone indirmek zorundasın. ikisini bir arada yapınca gb azalıyor fakat tek tek yüklersen artıyor değişik bir sistemi var, bendede cod mw 2019 var ve...
  5. moneygothplug

Eli Büyükler İçin Mouse Önerir misiniz ?

g203 öneririm ben kullanıyorum gayet güzel.
  6. moneygothplug

900 TL e Telefon Önerisi

j7 prime'lara bakabilirsin
  7. moneygothplug

Forza Horizan 4 kararsızım

ultimate editionda süper çarklar ve ev ve fazlasıyla araba veriyor, starter pack gibi düşün. oynayarak tüm arabaları açabilirsin fakat kolaylık açısından ultimate almanı tavsiye ederim. 2021'de fh4 alınır evet.
  8. moneygothplug

5000-6500 TL arası Hazır Sistem Önerisi

attigin sistem iyi duruyor.
  9. moneygothplug

Oyun tavsiye eder misiniz?

doom eternal e bak derim
  10. moneygothplug

Bu sistemle ne oynanır

forza icin dusuk grafiklerde oynarsın, pek eğlenceli oynayacağını sanmam o oyun yerine assetto corsa oynayabilirsin.
  11. moneygothplug

MSI Optix G241 monitörü alarak doğru mu yaptım?

ben kullanıyorum, ilk başta başka panelden geçersen çok tuhaf gelecektir. şu an bu monitörle yazıyorum aşırı memnunum, için rahat olsun güle güle kullan.
  12. moneygothplug

Forza Horizon 4 pc kapatma sorunu

Büyük ihtimal bilgisayarını yormayan oyunlar oynuyordun.
  13. moneygothplug

Forza Horizon 4 pc kapatma sorunu

Denetim masasında güç seçeneklerinden ayarlaman gerek, sanırım o yüzden bilgisayar kapatıyor.
  14. moneygothplug

Hikaye Oyunu Tavsiyesi

Grafikleri önemsemem dersen mafia 1 2002, grafikler önemli dersen Definitive Edition'u çıktı. Onu oynayabilirsin, steam'de fiyatı fazla sanırım 240tl civarı. Crack varsa bilmiyorum.
Top Bottom