Monreo57 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Öneri 5600x anakart tavsiyesi

Kanka işlemcim 5600x nasıl 5600 yapim 1680751629 Hocam benim de kafam 550m ds3h a gitti ama neden fiyatı daha düşük asusa göre 1680751673 Kanka ben b550 bakıyorum malesef 1680751716 Asusla gigabyte arasındaki fark nedir
  2. M

Öneri 5600x anakart tavsiyesi

Arkadaşlar şu iki anakart arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı olur https://m.n11.com/urun/asus-prime-b550m-k-amd-b550-4800-mhz-oc-ddr4-soket-am4-matx-anakart-1480289?magaza=7renk&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel...
  3. M

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor

Arkadaşlar merhaba 144 Hz monitörüm bozulduğu için 60 Hz köşede uzun süredir duran monitörümü takmak istedim temizledim ettim kabloları bağladım monitörün ışığı yanmadı sonra güç kablosunu çıkardım tekrar taktım yine gelmedi bir daha denedim görüntü 5 saniye geldi ondan sonra gitti ondan sonra...
  4. M

Fi̇fa 22 Menüde 30 Fps

hocam monitörünüzde adaptive-sycn ayarı varsa o ayarı kapattığınızda düzeliyor olması gerekiyor ben o sekil düzeltmiştim
  5. M

Oyunlarda gereksiz fps düşüşleri

Arkadaşlar Merhaba Bu konuyu neden anakart sekmesi altında açtığımı soracak olursanız Normal şartlarda fps değerlerimde bir sıkıntı yoktu bir süre sonra bir şeyler oldu ve fpslerde düşüşler yaşanıyordu Anakart Olarak B450M-K kullanıyorum. Kardeşimde Aynı anakartın MK-2 versiyonu var bir...
  6. M

B450m s2h Bios guncellemesi sonrasi ekran

Hocam N'ye basarsanız düzeliyor bende de olmuştu
  7. M

Çözüldü✓ Gaming.gen.tr sıfır bilgisayar yerine bozuk-kırık-hasarlı-eksik ürün gönderiyor.

savunmak için savunmuyorum malesef. Elraen bitçilerin hiçbirini yayınına almaz ama eastergamersı rahat rahat alıyor canlı yayınlarına. ben onun uzun süredir takipçisiyim araştırmaları da yaptım bu bit olayı olduğu dönemde eastergamers twitchte bile değildi facebookta yayın yapıyordu
  8. M

Çözüldü✓ Gaming.gen.tr sıfır bilgisayar yerine bozuk-kırık-hasarlı-eksik ürün gönderiyor.

hocam eastergamers kendini kanıtladı o konuda savunmak için söylemiyorum ama kendisinden hediye olarak pc kazanmışlığım bile var. Şuan çoğu youtuber gibi onların da bir şeylerden haberi yoktur bizler bu adamlara bu siteyle sponsor olmayın gibi şeyler söylersek onlar da araştırıp halledebilirler.
  9. M

Hocam ben de aynı şekil iki tane sistem aldım buradan sıkıntısız geldi ama bu son Şikayetvar ve buradan olduklarımdan sonra bir daha bir şey alır mıyım bilmiyorum
  10. M

hocam ben sistemi 2020 sonlarına doğru gaming genden aldım şükür o zamanlarda sıkıntı yoktu gamin gende iyi ki o zamanalra denk gelmişim
  11. M

Çözüldü✓ İki kırık pin ile PC calisiyor ama ekran gelmiyor

Rami tam oturtunca çalıştı hocam teşekkürler
  12. M

Ramleri başka pcde test ettim bir sıkıntı yok hocam ramlarde
  13. M

Merhaba arkadaşlar dün Ryzen 5 3600 islemcimin iki pini kırıldı büyük zorluklarla çalıştırdım ama bu sefer de ekran gelmiyor muhtemelen işlemcinin kuzey koprusunde ki rami çalıştırmaya yarayan pin kırıldı ama daha önce yamuk pinlerle tek ram calistirabilmistim. İki ram slotu da işlemci pinine mi...
  14. M

Çözüldü✓ Kasa fanları calismiyor

Arkadaşlar yeni işlemcim geldi bilgisauarim bir kaç gündur kapalıydı ve kablolar cikikti yeni işlemcimin gelmesiyle birlikte bütün kablolari taktım bilgisayar sorunsuz açıldı ama farkettim ki kasa fanlari açılmıyor acaba kablolada mi yanlış yaptım bakarsaniz sevinirim
Top Bottom