montenegro98 isimli üyenin son içerikleri

1. M

itopya.com rezaletliği

hocam şakamı yapıyorsun? hadi ben ürünü ilk servise yollayacağıma itopyaya yolladım normal süreç 21 iş günü okey.itopyadan servise gidip bana gelmesi 2.5 aymı sürmeli? burada suçlunun kim olup olmaması umurumda değil buraya bir şey değişsin diyede yazmadım millet görüp bu firmanın nekadar ilgisiz...
  2. M

itopya.com rezaletliği

önerim birdaha bu siteden alışveriş yapmamak :D
  3. M

itopya.com rezaletliği

başta itopyaya gönderdiğim monitör aoc 27g2u (düz ekran ips panel 144hz)modeliydi onların bana vermek istedikleri monitör modelini unuttum aoc va panel curved ekran bende haliyle kabul etmedim thh ye başvuracağımı söyleyip başvurdum aradan geçen süreçten sonra aoc 27g4x modelini önerdiler bende...
  4. M

itopya.com rezaletliği

valla bilemiyorum hocam thh ye bile başvurduğum tarih 3.ayın 22 si orda son durum savunması istendi olarak yazıyor bu monitör gelmeden öncede itopya tarafından aranıp(bu süreçte ilk defa aradılar) tarafınıza yeni ürün gönderilecek ürün size ulaştıktan sonra thh başvurunuzu beraber geri çekelim...
  5. M

itopya.com rezaletliği

gönderdiğim monitör farklıydı o başka mevzu da thh ye başvurmuştum en son savunması istendi yazıyor bana bir cevapda gelmedi henüz :) şimdi eşşek gibi yine bunu kargoya götürmekle uğraşacağım itopya hazretleri konuyla o kadar alakalıki kendilerinden haberleri yok benim uğraşmamı istiyorlar...
  6. M

itopya.com rezaletliği

panel arızası nedeniyle teknik servise gönderdiğim monitörümün 2.5 ay sonrasında gelen sıfır ürünün hali :) 2.5 aylık süreçte 0 ilgi 0 alaka itopya.com'a teşekkürler,bu siteden birdaha ne alışveriş yaparım ne yaptırırım. her gün gelip konuyu yükselteceğim herkes görsün nekadar ilgi ve alaka ile...
  7. M

kulak içi kulaklık önerisi

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-sony-mdr-ex15apb-siyah-mikrofonlu-fiyati,3424530.html bumu hocam tam olarak?
  8. M

bu düşer benim kulağımdan ya ucu silikonlu ayrıca pc de bluetooh yok
  9. M

bilgisayarda kullanmalık şarkı,video izleyebileceğim çıtırdan hikayeli oyunlarda kullanabileceğim kulak içi kulaklık lazım bütçe 300-600 arası f/p bir şey arıyorum varmıdır bildiğiniz güzel bir kulakiçi kulaklık
  10. M

Yardım İtopya, Vektron ve THH

bende arkadaştan idarelik monitör çözmesem ne yapacaktım sen düşün 2 ay :)
  11. M

Yardım İtopya, Vektron ve THH

aynı konu bendede oldu monitör gönderdim alakasız ürün önerisi yaptılar thh ye başvurdum,thh'den cevap gelmeden itopya 2 gün önce aradı mantıklı bir ürün önerisi yaptılar fakat tam 2 aydan fazladır hala bekliyorum.
  12. M

Hakemler Fenerbahçeyi doğradı (!)

profil fotoğrafında icardi var ne bekliyon makss :)
  13. M

monitör değişimi 144 den 240 hz'e

GÜNCELLEME 22.03.2024 tarihinde thh ye başvuru yaptım fakat hala bir cevap gelmedi. nekadar sürede cevap geliyor normal mi hala cevap gelmemesi?
  14. M

Birikimi mi Banka faizine atmak mantıklı mıdır ?

gelen 50k nın örnek 25k sını yiyosan 25k sını öteki yatırımında üstüne koymaya çalış enflasyondan ufakta olsa etkinlenme payını kırpmış olursun
  15. M

Mediamarkt yanlış ürün yolladı THH'ye başvurmak istiyorum

bende garanti süreciyle alakalı 22 mart tarihinde thh ye başvurmuştum araya bayram falan giriyo ortalama nekadar süre içerisinde cevap gelir?
Top Bottom