MOONBtfly isimli üyenin son içerikleri

1. M

HyperX ProCast XLR mikrofon için mixer-ses kartı onerisi

Yurt dışından HyperX ProCast XLR almayı düşünüyorum fakat xlr mikrofondan pek anlamıyorum nasıl bir mixer e bağlamam lazım? Önerdiğiniz bu mikrofonla iyi performans alabileceğim mixer-ses kartı önerebilir misiniz?
  2. M

Gaminggen'den hazır sistem alınır mı?

knk bana 3 haftada kargoladılar bayram yoğunluk vs diye de bazı kişilere 3 günde fln geliyor e az 10 kere aramışımdır hepsini açtılar ama en azından
  3. M

silindi

riot nezamandır rekabetçinin ortasında atıp bakım yapıyor ?
  4. M

Epic Games Discord Nitro?

bana niye kod gelmedi
  5. M

Valorant Vanguard Crash Hatası

serverlar çöktü knk konuma bakabilirsin 1623357981 https://forum.donanimarsivi.com/konu/valorant-serverlari-coektue.393221/
  6. M

Valorant Serverları Çöktü

derecelide tam son el herkesi oyundan atmaya başladı noluyor fln dedim boşa rank düşersem sinir olurum
  7. M

Valorant Serverları Çöktü

oyundan attıysa veya hata alıyorsanız korkmayın dünyadaki çoğu serverda sıkıntılar var
  8. M

Ryzen 6000 Serisi Çıktığında Eskileri Ucuzlar mı?

Fazla düşmez knk tahminimce 5600 satılmaya devam eder uzun süre yada üstleri
  9. M

6500 TL rtx 3060 Asus dual alınır mı ?

Knk gelecekten yazıyorum ekran kartı 10k oldu jfkemfjkdmdnfjkdk
  10. M

İNCE HESAPTAN pc alacağım güvenilir mi?

knk freedos işletim sistemi yok anlamına geliyor içine windows kurman lazım
  11. M

13k ya sistem almayı düşünüyorum sizce alınır mı??

HAKAN SEZGINEL-HS1 adlı bir sistem var gaming gen sitesinde sizce alınır mı? 1620081737...
  12. M

Çözüldü✓ 144 fps alamıyorsak 144 hz alamayalım mı ?

Hiçbir sıkıntı olmaz
  13. M

Rtx 2070 8gb ve i7 10750h ve win10 14k alinirmi?

Knk ekran kartı kullanımı %40 larda geziyor valorantta apexte vs 60 fps fln veriyor çok kötü bende almayı düşündüm araştırınca baya kötü olduğunu gördüm 1619790934 Knk hem bütçemi aşıyor hemde r5 3600 biraz düşük
  14. M

Rtx 2070 8gb ve i7 10750h ve win10 14k alinirmi?

Knk ekran Knk ustekine yetmez bütçem alttakide Intel pek istemiyorum açıkçası
Top Bottom