• MoOsFoOsy
      bütün sistem özelliklerinizi yazınki bilgilenelim ama bir darboğaz söz konusu değilse herhangi bir sıkıntı olmaz işlemci tabanlı oyunlar oynarken ekran...
    • MoOsFoOsy
      MoOsFoOsy, Çözüldü✓ 4500 TL 2.el Ekran kartı önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam rx6600 aldım 1 hafta önce istediğim performansı veriyor şuan teşşekür ederim yazdığınız için
    • MoOsFoOsy
      MoOsFoOsy, R5 5600 ile RX 6800 XT Alınır mı ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam bu bütçelerde ddr5 ve am5 bakmaya çalışın
    • MoOsFoOsy
      MoOsFoOsy, Monitör önerisi 3.5-4K başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      bu tarz seviyorsanız razer deathadder modellerine bakabilirsin 1706915202 alttakini al geç 1706915282...
    • MoOsFoOsy
      2 gün önce steel series prime fps mouse aldım vatanda indirimdeydi 550 ye aldım gayet memnunum palm girp tutuyorsanız tavsiye ederim
    • MoOsFoOsy
      https://www.hepsiburada.com/lenovo-g24-20-23-8-0-5ms-165-hz-hdmi-display-amd-freesync-premium-ips-panel-wled-gaming-monitor-66cfgac1tk-pm-HBC00002QYDVK...
    • MoOsFoOsy
      he tamamdır ozaman hocam bu tarz dolandırıcılar var onlardan zannettim dediğim gibi ips tercih etmeye bakın va panelde ghosting oluyor renk skalası ips...
    • MoOsFoOsy
      MoOsFoOsy, Yardım Laptopumun arkasından tıkırtı geliyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      kablolar fan a temas halinde olabilir kontroller ettir deneyimli değilsen anakarta dokunma kazaktan bile statik elektirikte bozarsın kartı
    • MoOsFoOsy
      va panel o benim attığım ips ve 50k bakiye olayı 200 TL karsılıgı size bakiye veriyoruz diyen dolandırıcılara paranızı kaptırmadınız inşşallah
    • MoOsFoOsy
      MoOsFoOsy, Çözüldü✓ Monitorümdeki ölü piksel problemi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      garanti kapsamı içinde ise halen gönder 2 ölü pixelden az ise ürün geri gelirdi garanti aktifse yenisini yollarlar
    • MoOsFoOsy
      https://www.gaming.gen.tr/urun/4719...ll-hd-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.35.9 4200 TL'ye alabileceğiniz en iyi monitör 1706914353 4099 olmuş hatta...
    • MoOsFoOsy
      MoOsFoOsy, gamenote h2002p kulaklık alınır mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ses kaydını nasıl atarım buradan bilmiyorum fuxi 3 kablosuz kulaklıkdan kaliteli olduğu kesin ytdeki testlere bak o testlerden çıkarım yap istersen
    • MoOsFoOsy
      MoOsFoOsy, gamenote h2002p kulaklık alınır mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      konu azıcık hortlatıcam ama havıt gamenot h2002p yeni elime geçti ve mikrofon kalitesi muazzam dipses cızırtı vb şeyler yok seste robotlaşma yok kulaklık...
    • MoOsFoOsy
      MoOsFoOsy, Gaming monitör öneri başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://www.gaming.gen.tr/urun/4719/asus-vp249qgr-23-8-144hz-1ms-display-port-hdmi-freesync-full-hd-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.35.9 4200...
    • MoOsFoOsy
      MoOsFoOsy, Kasa-PSU kategorisinde 1200 TL Kasa Önerisi başlıklı bir konu açtı.
      B450m a pro max anakart için kasa arıyorum Ekran kartım xfx rx6600 çift fanlı modeli Tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,788
Üyeler
138,407
Son üye