mortemeyn isimli üyenin son içerikleri

1. M

İnternetim 1000mbps destekler fakat Bilgisayara 100mbps bile gelmiyor

100 limiti açık olabilir. Aygıt Yöneticisi'nden Ethernet'e gel oradan özellikler de. Speed filan diye bir şey olacak bak bakalım kaçmış. İnternete Windows 100Mbps limit filan diye bakabilirsin.
  2. M

rx 7800 xt kırmızı ışık yanıyor

Ne oluyor ekrana hiç bir şey gelmiyor mu?
  3. M

Olması lazım VGA sonuçta.
  4. M

Dediğimi denediniz mi?
  5. M

Bence dediğimi deneyin daha hızlı alttan bi kablo daha getirip takıcaksın.
  6. M

PSU ya güç kaynağından aynı pini olan kablodan getir onuda bağla ekran kartına. PSU dan 2 tane kabloyu bağla yani. Soldaki gibi değil sağdaki gibi bağla. 1715116617 Aynen. 1715116635 Tek kablo yerine 2 ayrı kablo bağla
  7. M

şöyle bağla bi dene sağdaki gibi. 1715116517 Attım resim.
  8. M

Kabloyu şöyle yapın PSU dan o ekran kartı kablosundan bir tane daha bağlayın VGA olana onuda ekran kartına takın.
  9. M

2 tane VGA çekin PSU dan. O kablodan bir tane daha takın ekran kartına bağlayın
  10. M

Sistemde windows yüklü mü? Kabloyu doğru yere mi takıyorsunuz? Bazen anakarta takan oluyor da.
  11. M

Beyaz Sisteme Az Kaldı ( Yardımınız Lazım )

Ben nasıl soğutucam bu işlemciyi? Sıvı soğutma olarak ne alabilirim? Bide müsaitsen bir kaç soru sorabilir miyim? Mesajdan.
  12. M

Bende H9 Elite var da sıvı soğutmayı yana taksam daha mı mantıklı? Yukarıda cam var yan tarafında havalandırması var da. 1715115324 i9 14900K ve LT720 var. Contact Frame taktım üstüne THERMALGRIZZLY Kryonaut Extreme kullandım hala bana mısın demiyor yanıyor işlemci.
  13. M

H9 elite var bende o da baya güzel üstü cam ama farklı
  14. M

Beyaz sistem toplamak için baya heves ettim topladım fakat beyaz niyeyse sıkıyor. 1715106493 Şimdide siyaha heves ettim xd
Top Bottom