MovesLikeJaggeR isimli üyenin son içerikleri

1. M

🔥İndirim MSI MEG X670E GODLIKE 39999 TL

Sistemi beyaz bir setup ile değiştirmek istiyorum sizce beyaz bir anakart olarak hangi marka f/p dır işlemci yüksek ihtimal AMD düşünüyorum bir intellci olarak
  2. M

🛑PCH GOAT SİSTEM RAKİPSİZ FİYATLA GELEBİLİR🛑

Full beyaz bir sistem sizce ne kadar bütçe ayırılmalı uygun olursa custom sıvı soğutmalı full kapalı bir kasa içinde olması tercih etmek istiyorum (toz almaması için ) imzamda ki sistemi satıp üstüne eklesem ne kadar bir bütçe daha lazım dersiniz
  3. M

Bilgisayar için fileli çalışma koltuğu önerisi

Şu ofis koltuklarından sonra ben de sandalye bakıyordum ama oyuncu koltuğu yerine herhalde bende ofis sandalyesi alacağım gibi
  4. M

yalı spor güvenilir mi?

Kendi sitesiyse sıkıntı yaşamazsın yada resmi satıcı ise
  5. M

Öneri Gaming koltuk önerisi

Bende arıyorum arkadaşlar 9k civarı zio venom veya hawk future serisi aklımda var future indirim ile 8700e falan geliyor venomda 9600 falan bu bütçelerde kumaş olacak bir koltuk ne önerirsiniz 170cm boy 84 kilo
  6. M

Ofis koltuğu önerisi

Şöyle bir şey var neye göre gayet iyidir f/p dir diyorsunuz. Deneyimlediniz mi yok hayır diyorsunuz sonra da illa f/p yazıyorsunuz ayaklarından sadece bu kanıya nasıl varıyorsunuz ?
  7. M

Çözüldü✓ Hawk Fab v4 Kumaş Oyuncu Koltuğu

Fab değil de imkan varsa sanki future serisi daha iyi gibi fab rahat değil diyor genelde kullanıcılar bende bakıyorum da kararsız kaldım
  8. M

🔥İndirim SteelSeries Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz 4.099 TL

Cloud2 deki sesi bulamazsınız cloud2 den sırf kablosuz diye geçtim hele üst taraf uzun kullanımda baş ağrısı yapıyor ben gibi koca kafalıysanız :)
  9. M

Oyuncu Koltuğu Önerisi

Sorma hocam 3.5 4klık koltuklar 7 8k para istemeye başlamışlar ne önerirsiniz var mıdır şu iyidir dediğiniz acaba bende arıyorum artık 8k yı çıkardım gözden mecbur
  10. M

10000 TL Civarı Katlanabilir Koşu Bandı Önerisi

Bende arıyorum aynı şekilde
  11. M

Yardım Mouse imleci sabit durmuyor sürekli hareket ediyor

Şuan düzeldi bakalım. Aç kapa falan yaptım driver kapatıp açtım altı biraz sildim şuanlık yok
  12. M

Yardım Mouse imleci sabit durmuyor sürekli hareket ediyor

Arkadaşlar mouse durduk yere bir şey yok iken kendi kendine arada bir aşağı yukarı hareket ediyor kablosuz kullanıyorum Dareu a950 pro 4k modelini nasıl bir çözüm bulabilirim acaba ?
  13. M

❌İndirim Bitti! AKKO 5087B Plus Vergi Dahil 1923TL

Bende beyazını aldım İskandinav düzen zaten tr ye en yakın olanı sağ taraftaki tuşları ezbere bildiğimiz için zaten değişime gerek yok sessiz alıyorsan alabilirsin ben çok memnunum bende ki wine red switch galiba
  14. M

xDrive mı? Hawk mı? Exvega mı? Hangisi daha iyi?

8 8.5k bandın da bende bir koltuk arıyorum arkadaşlar kumaş olacak ve mümkün merteme ayak uzatma olursa iyi olur var mı önerisi olan acaba zio wenom düşündüm lakin oda deri
Top Bottom