mp4mert isimli üyenin son içerikleri

1. mp4mert

A way Out için konsol gereklimi

Tamamdır cevaplarınız için teşekkür ederim hocam.
  2. mp4mert

A way Out için konsol gereklimi

Arkadaşlar iyi günler A way Out adlı oyunu aldım arkadaşımla oynamak için ama bu oyunu oynamak için illa konsol gerekli diye bir şey duydum her iki kişide klavye mouse ile oynayabilirmiyiz? Cevaplarsanız sevinirim :)
  3. mp4mert

Silinen videolarımı geri nasıl getiririm?

Tamamdır teşekkür ederim deneyeceğim bu yöntemide
  4. mp4mert

Silinen videolarımı geri nasıl getiririm?

İyi akşamlar arkadaşlar bir kaç gün önce yanlışılkla telefonun dosyalarını kurcalarken bütün resimlerimi ve videolarımı sildim google fotoğraflarda da yedek alınmamıştı. Bu videoları kalite düşmeden nasıl getirebilirim bir kaç uygulama yükledim ama kaliteleri 240p gibi yardımcı olursanız...
  5. mp4mert

250-300 TL arası kulaklık önerisi

0 olursa daha iyi olur 1687632897 Teşekkür ederim güzele benziyor.
  6. mp4mert

250-300 TL arası kulaklık önerisi

İyi akşamlar arkadaşlar lafı uzatmadan konuya gireyim. Şuanki kulaklığım rampage'in bir kulaklıgı 7.1 modelini unuttum 😂ne yalan söyleyim hiç memnun kalmadım belli bi sesden sonra cızırtı falan geliyor iki kere iade etmeme rağmen aynı sorun neyse sizden isteğim 250 - 300tl'ye malesef ki çok bi...
  7. mp4mert

Pc'den ses belli bi süre sonra kesiliyor

İyi akşamlar arkadaşlar bugün yaşadığım bi sorunu sizlere sormak istedim. Pc açıyorum dc ye giriyorum oyuna giriyorum normal bi şekilde fakat daha sonra bi anda ses gidiyor sadece pc yi yeniden başlat dediğimde ses eski haline geliyor ve bi süre sonra tekrar aynı sorun bugün realtek ile ilgili...
  8. mp4mert

Psu içerisindeki sakız gibi şeyler nedir?

Tamamdır teşekkür ederim
  9. mp4mert

Psu içerisindeki sakız gibi şeyler nedir?

Arkadaşlar iyi günler bugün psu yu açtım bi temizkeyim diye fakat içinde gördüklerim bi tık şaşırttı beni sakız gibi şeyler var aceba bu düşündüğüm şeymi yoksa başka bir maddemi? 1677245492
  10. mp4mert

Hdd'den gelen garip sesler

Hmm peki anladım hocam.
  11. mp4mert

Hocam valorant cs gta bu kadar
  12. mp4mert

Arkadaşlar iyi günler. Pc mi 6 senedir kullanıyorum. Ve sanırım artık hdd ömrü bitiyor oyunlara girdiğimde genelde nası diyeceğim bilmiyorum ama pervane sürtme sesi gibi sesler yapıyor ve bu ses 3 5 sn sürüyor ve kasaya hafif vurunca düzeliyor en başta psu ve fanlardan kaynaklanığını düşümdüm...
  13. mp4mert

Kasadan tıkırtı sesi geliyor?

Ettim fakat bir sıkıntı yok gibi ve ilginç şekilde her sene kışın oluyor bu durum
  14. mp4mert

Kasadan tıkırtı sesi geliyor?

Dostlar iyi günler geçen sene pc kasamdan yüksek sesli rahat bir şekilde arka odadakininde duyacağı şekilde bir tıkırtı sesi gelmekteydi ve bu durum 3 4 kere olmuştu daha sorna yazın kesildi ve şimdi bu durum tekrar oluyor pc 1 2 saat çalıştıkyan sonra acayip bir şekilde eskisi kadar olmasada...
  15. mp4mert

Çözüldü✓ VALORANT YÜKSEK FPS DE DROP SORUN

Tüm drivelri güncelle kasa temizliğini yap darboğaz olmadığından kesinlikle emin ol arka planda çalışan uygulamaları devre dışı bırak valorant işlemci oyunudur. İşlemcinin tüm çekirdeklerini kullan ve en son sürüm driveri yükle.
Top Bottom