• M
      mr.mario, Rx 7900 XT vs Rx 7900 XTX başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hem zaten dediğin gibi çektiği watt da artıyor ki verdiği FPS elektrik faturasına değmez bence yani burada aslında demek istediğim beni hiçbir oynama...
    • M
      Hocam çok güzel noktalara değinmişsin böyle fikir verip şahsen yol çizdiğin için ayrıca teşekkür ederim sağol zaten anca dediğin gibi bir sistem...
    • M
      hocam seni çok iyi anlıyorum 😂 çok da katılıyorum bence dediğin gibi alabildiğin kadar ekonomi neye yetiyorsa saf güç alıp uzun vadede rahat etmeye çalışmak...
    • M
      Ne olursa olsun şunu diyim sana böyle oyuna giriyorsun yada bir oyunu indiriyorsun " aman kadar mı, aman vram yeter mi, ay biraz ayarları kıssam daha fazla...
    • M
      Hocam kafa rahatlığı önemli ya ikinci el öyle bir şey düşürebilirsem direk yapısıcam da bakalım artık biraz 4070 ti süper de düşünüyorum ama 4080 e gücüm...
    • M
      https://www.laptop.com.tr/urun/434120/asus-tuf-gaming-vg27aqm1a-27-inc-260hz-1ms-2k-wqhd-ips-adaptive-sync-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.72.7...
    • M
      Sanırım dediğin gibi yapacağım asla bir sıfır takıntım yok ama sadece para güvenliği falan ikinci elde ondan korkuyorum yada kartı bir stres testine falan...
    • M
      Demek istediğini çok iyi anladım önerini aldım teşekkür ederim bir sorum daha olacak aslında konu içerisinde sormuştum başka birine ama fikrini alayım şimdi...
    • M
      4080 alayım dediğim zaman hep 4k monitör al diyorlar onlarda çok ucuz değil ki yanına da 3d bir işlemci alsam o da 13k falan civarı sanırım
    • M
      4070 Ti Super yeter sana. 16 GB hem.
    • M
      Dedikleriniz hepsine katılıyorum ama bütçe olarak sıkıntı yaşıyorum biraz bende isterim şimdi 39 k xtx e verip 20 k monitör falan derken zorlar beni işlemci...
    • M
      Hocam teknolojisi için nvdia alırım zaten ilerisi için yoksa saf güç der daha uyguna XT alırdım şuan 4070 ti süper düşünüyorum tabi ikinci el güzel başka...
    • M
      Yok hocam kumar pek sevmem
    • M
      Ben nvidia alır geçerim usandım AMD den yeter 2024 yılında halen 10-12 sene önceki gibi berbat driverler. Stabil değil. 4080 alabiliyorsanız 4080 yoksa...
    • M
      Eyvallah tavsiyen için çok teşekkür ettim para çıkabilirsem Alicam 4080 ama bakalım artık 😁 1713561062 Hocam herkes başka Bir şey söylüyor ne diyim ki...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,296
Üyeler
146,682
Son üye