Mr Sayar isimli üyenin son içerikleri

1. Mr Sayar

3 hafta sonra gümrükten geçen HK Gaming klavyelerim

asıl konuda konuşuluyordu ancak moderatörler keyfine konu kapatıp konu taşıdığı için hocam çok da şey yapmamak lazım. Donanım haber, techopat sosyal, pc hocası foruma filan konu açıp sorabilirsiniz orada yardımcı olabilirler belki
  2. Mr Sayar

Çöp arşivinin çöp moderatörlerine soruyorum hesap kapatma yok diyorlar, illa yasaklı listeyi mi yapalım diyorum maalesef yardımcı olamam diyorlar :D en temizi çöp kelimesini kullanmak şimdilik. konuyu taşımaya gerek yoktu sonuçta gümrük ile ilgili bilgi paylaştım. hatanızı konuyu konu dışına...
  3. Mr Sayar

Geçen ay açtığım 120k tıklanma alan HK gaming konusu saçma bir şekilde kapatılmış. Sıcak fırsat bittikten sonra konunun kategorisini yardımlaşma olarak değiştirmek yerine 2 haftada en popüler 4. konu olan 120k tıklanma alan konuyu kapatıp ürünler tekrar stoğa girince yeni açılan konuyu ana konu...
  4. Mr Sayar

Çözüldü✓ Mizar + Durgod Klavyeler Hakkında

pm yoluyla teşekkür edenler ve dua edenler sağolsun, fazlasıyla üyeye yardımcı olmuşum. hepsi güle güle kullansın
  5. Mr Sayar

Ödeme bekliyora düştükten sonra 24 saat hakkın var, 23.saat filan ödemek en mantıklısı
  6. Mr Sayar

Hala yardımcı oluyorum zaten hocam
  7. Mr Sayar

Yeni konuya hala beni etiketliyorlar hocam, sorunlarını soruyorlar, sorsunlar sıkıntı yok da ben herkese tek tek yardımcı olamam maalesef. 3 yıldır amazon Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Amerika ve japonyadan alışveriş yapan adamın, ilk gümrük sorunumda bile başlığı güncelleyip iletişim...
  8. Mr Sayar

🔥İndirim KİNGSTON 8GB 3200MHZ RAM 451 TL

güzel fiyat, rgb modelini 530 TL den almıştım. almasam 2 adet alırdım bundan. 3600 mhz cl 18 overclock ile kullanıyorum memnunum
  9. Mr Sayar

rica ederim
  10. Mr Sayar

yaşadığım olayları ve çözümleri başlıkta güncelleyecektim ancak benim konu kapatılmış :D o yüzden yazanlara tek tek yardımcı olmaya çalışıyorum ana moderasyonun yaptığı yanlış yüzünden uğraşıyorum şu anda. 3-5 kişi konu kapatılsın dedi diye konumu kapattılar, şimdi de yeni konuyu ana konu...
  11. Mr Sayar

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

5 ürün değil 5 kargo sinir
  12. Mr Sayar

Ürünler ara ara stoklara girmesine rağmen 120 k görüntülenmesi olan konu kapatıldı, tekrar açılan konu ana konu olmus :D
  13. Mr Sayar

Fellas %100 Fıstık ezmesi 300gr 31TL

fellas mı züber mi? :D
  14. Mr Sayar

çok uzun süredir var amazon botları
  15. Mr Sayar

🔥İndirim Yemeksepeti %10 indirim

çoğu restoran yok ki bu kampanyada, 2-3 tane filan çıkıyor benim adresimde.
Top Bottom