Mriguana isimli üyenin son içerikleri

1. Mriguana

Hazır sistem alacağım beklemeli miyim?

bütçeni dövize çevirip en azından zararını biraz kısabilirsin
  2. Mriguana

DA Forum Hangi Irktan?

genellikle Akdeniz çevresinde bulunurlar toros dağlarından dolayı göçebe oldukları için hayvancılıkla ilgilenirler
  3. Mriguana

Güncel fiyatlar ve souls oyunları

hocam souls oyunlarını defalarca kez bitirdim bilgisayarda oyanamak istiyorum dark souls 1 ve 2yi diğer soulslike oyunlara pek ilgi duymuyorum
  4. Mriguana

DA Forum Hangi Irktan?

Yörük denilen millet göçebe Türkmenlerdir, ben de yörüğüm, Türk oylama daha doğru olurdu
  5. Mriguana

Karne şablonu gerekli

resmi bir belge bu atılması da suç teşkil ediyor
  6. Mriguana

bu işin tekelleşmiş olması gerçekten üzücü Bandai namconun gamepass ile anlaşması herkesin hayrına olacak gibi duruyor en son gündeme gelen steamin kur değişiminden sonra gamepass çok kritik bir konuma geldi
  7. Mriguana

YKS konusunda yardımcı olabilecek var mı?

gece 2de İnternete girip uykundan feragat etmek en büyük hatalarından birisi şu anda motivasyonunu kendin belirle kendi hayat koşullarını tam olarak ancak kendin bilebilirsin başka birisinin sözünün çok da bir anlamı yok eğer netlerin yükselmiyorsa farklı bir şeyler dene hep aynı şeyi yaparak...
  8. Mriguana

İlk iki souls oyununu oynamak istiyorum fakat malum fiyatlar ve steamin dolar kuruna geçmesinden dolayı oyunlara ulaşım çok zorlandı bu sebepten dolayı bu oyunları bilgisayar üzerinden oynamak için korsan harici farklı bir alternatif arıyorum bilen birisi bilgilendirirse çok memnun olurum
  9. Mriguana

Asus Laptop fn tuşuna basmadan düzgün yazmıyor

Asus laptopım bazı tuşları düzgün yazarken bazı tuşları fn tuşuna basmadığım sürece farklı karakterleri yazıyor (J K L tuşlarının 1,2,3 yazması gibi). Çözümü nedir?
  10. Mriguana

Neden Tüm Yetenekli̇ Futbolcular Solak?

konu dışı diye bir seçenek var alakasız muhabbetlerini yapmanız için
  11. Mriguana

Neden Tüm Yetenekli̇ Futbolcular Solak?

ekran kartı ne alaka
  12. Mriguana

FPS oyunlarında hassasiyetiniz ne kadar hızlı?

1000dpi 0.7 sens cs
  13. Mriguana

Sağlam oyun önerecekler burada mı?

sekiro var souls serisi yok buraya souls serisi yakışır tüm seriyi oynasan baya gidersin zaten
  14. Mriguana

Beyler kasadan boyle bi ses geliyo nedir bu

ya emin degilim servis elemanı degilim ama ben boyle oldugunu dusunuyorum diyeyim
Top Bottom