mrmezdekeci isimli üyenin son içerikleri

1. M

3060'lı laptop (monster olmasın)

kanka niye monster olmasın monster mis gibi marka servisi de bayağı iyi hem de türk markası? Türk markası varken başka markalara neden para kazandırasın bence monster bak
  2. M

bilgisayar monitörü tanımıyor

Samsung Ls24ag320nuxuf Odyssey G3 monitörü aldım ve display port ile bilgisayara bağladım fakat bilgisayar monitörü hiç bir şekilde algılamıyor hdmi ile de denedim birden fazla monitör algıla seçeneğinde de gözükmüyor sorun nerde olabilir
  3. M

MONİTORÜMDE BÖYLE BİR SORUN VAR SEBEBİ NE VE ÇÖZÜLEBİLİR Mİ

sorunu çözdüm fakat yeniden başlatma ile çözülmedi nvidia kaynaklı bir sorunmuş shadowplay ile alakalı
  4. M

MONİTORÜMDE BÖYLE BİR SORUN VAR SEBEBİ NE VE ÇÖZÜLEBİLİR Mİ

Herkese selamlar kardeşim sabah oyun oynuyodu bilgisayarı aldım ve monitörde böyle bir şey var sebebi nedir ve çözebilir miyim bilen varsa çok sevinirim
  5. M

KULAKLIKTAN BOĞUK SES GELİYOR

gamepower luna kulaklık kullanıyorum bugün kulaklığın kablosu dolanmıştı birbirine onu düzelttim ve düzelttiğimde bi anda kulaklıkta sesler bozuldu discordda arkadaşlarımı duyamaz oldum müzikler boğuk boğuk geliyor bilinen bi çözümü var mı yoksa garantiye mi göndermeliyim direkt
  6. M

Video cdsini yedekleme

Elimde eski bir gezimizin videosu var Cd de ve cdyi takınca direkt video açılıyor bilgisayarımdan girince video dosyası gözükmüyor bunu nasıl kopyalayabilir ya da yedekleyebilirim
  7. M

Bilgisayardan bip sesi gelip anında kapanıyor

Dostlar hiçbir sorun yokken sabah bilgisayarı açtım oyun oynuyorum pcyi açalı 15 dakika oldu ve birden bip sesi gelip bilgisayar kapandı. Yeniden açtım bu sefer 5 dakika demeden aynı şekilde kapandı sistem daha 5 aylık falan sorun ne olabilir
  8. M

Ekipmanlarım bir anda çalışmayı kesip geri geliyor

hocam mouseun kablosunda daha önce bi sıkıntı olmuştu tavşanım kemirmişti ama düzelttim bayadır sorunsuz çalışıyo ama diğer ekipmanların kablosunda bi sorun yok
  9. M

Ekipmanlarım bir anda çalışmayı kesip geri geliyor

Neden bilmiyorum ama bilgisayar kullanırken ya da oyun oynarken fark etmiyor bi anda klavye kulaklık ve mouse çalışmayı durduruyor ve windowsdan usb çıktı sesi de geliyor sonra kısa süre içinde geri geliyor oyun oynarken çok büyük bi sorun oyun oynarken gidebiliyor nedeni ne olabilir çözümü nedir
  10. M

6000-7000 TL civarı laptop

Dostlar üniversite için hem çizim hem oyun ve ders için laptop önerisi istiyorum
  11. M

Telefonsuz Whatsapp Web'e Girilir mi?

Arkadaşlar telefonum serviste ve evde kullanabileceğim içinde whatsapp olan telefon yok mesajla doğrulamayla whatsapp webe girebilir miyim ya da başka bi yolu var mı
  12. M

Media Markt'ın kaskosu iyi mi?

Arkadaşlar bugün talihsiz bir olay yaşadım telefonumun ekranı hafif de olsa kırıldı dokunmatikte sorun yok ama ben bunu değiştirmek istiyorum telefonum Huawei Mate 20 Lite Media Markt'tan alındı ve 2 yıllık kasko yaptırmıştık alırken bu ekranı kaskoya mı yaptırmalıyım yoksa Huawei'nin garanti...
  13. M

700 ₺ Civarı Monitör önerisi

Öncelikle öneriniz için teşekkür ederim FreeSync teknolojisi GTX 1650 Super ekran kartında bir sorun çıkartır mı? Sync teknolojisine hakim değilim de.
  14. M

700 ₺ Civarı Monitör önerisi

Dostlar yeni bir sistem aldım fakat monitörüm 1280x1024 çözünürlükte ve yeni bir monitör almak istiyorum gönül ister ki diğerleri gibi oyuncu monitörü alabileyim ama bütçem yok. Sizden ricam 700₺ civarı olabiliyorsa VSync 60hz 1080p hdmi bir monitör tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  15. M

2. el 1080p hdmi monitörü nerden almalıyım ve piyasası nedir?

Dostlar sistem aldım fakat monitörüm eski 1280x1024 ve bayramdan biriktirdiğim paralarla monitör almak istiyorum en azından 1080p 2. el 1080p hdmi bir monitör ne kadardır ve nerelerden almalıyım etraftaki bilgisayarcılar mı yoksa internetten (letgo,sahibinden) falan mı almalıyım piyasayı hiç...
Top Bottom