MrSmoke isimli üyenin son içerikleri

1. MrSmoke

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 ısınma sorununu nasıl çözerim?

Benimde işlemci 3600 stock fan var hala üstünde benim kasa içi soğutma iyi dandik bir oyunda bile 70 derece oluyordu underwolt yaptım şuan çiçek gibi ghz 4.2 yaptım voltajı 1.15 e sabitledim düzeldi aşırı ısınması işlemciye gelen düzensiz voltajdan ötürü anakart modeline göre youtube üzerinden...
  2. MrSmoke

Bilgisayara giden üçlü erimiş!

Bu tarz 3lü prizleri tavsiye etmiyorum kesinlikle özellikle elektronik cihazlar için viko marka da olur akım korumalı uzatma alabilirsin. https://www.hepsiburada.com/viko-6li-sok-akim-korumali-toprakli-cocuk-korumali-grup-piriz-90117632-zm-pm-HB00000EI59I
  3. MrSmoke

Lenovo loq aldım H.O yada G.O.

Ben amazon üzerinden 32k ya 4060 olanı almıştım Acer ile LOQ arasında kalıp LOQ seçmiştim gayet memnunum God of War ve Forza 5 oynadım test için gayet başarılı bir kalite var özellikle DLSS3 ile hem akıcı hem fazla yormadan sıcaklık olarak 80 ile 85 derece arasında geziyordu. Ekran için...
  4. MrSmoke

Kalıcı Ücretsiz Bus Simulator 21 Prime Gaming

ben baktımda gözükmüyor oyun
  5. MrSmoke

i5 12450H rtx 4060 mı? i5 13500H rtx 4050 mi? Ryzen 7 7735HS rtx 4050 mi?

Amazondan al dün kampanya bitti ama 9 taksit imkanı var. Dün aldım ben
  6. MrSmoke

Galatasaray, F**Ö ve Ali Koç

Bunlar değişmez her sezon aynılar gerçek taraftar grubu olsa o başkanı o koltukta tutmazlar ne çabuk unuttular deli gibi istifa seslerini o Space odalarında Ali koça yönetime neler söylediler ne değişti ? Sezon başladı kötü transferler yönetime sövmeye devam güzel transferler iyi başlangıç Ali...
  7. MrSmoke

Sonradan taksitlendirme kalkıyor

Maximum kartta amazonda 9 taksit imkanı var alabildiğimi aldım valla yarın ne olcağı belli olmuyor bu ülkede🤬
  8. MrSmoke

TFF hakem toplantısı yayınlandı

Algıları patladı kendi penaltılarıda penaltı olmadığı netleşti ve bunun gibi birçok basit temasta aldıkları penaltı yanlış olduğu görüldü daha bazıları yazdıklarımızı bile anlamıyor. Hakemler her takıma yanlış düdükler çalıyor derbi cezalarından kurtulmak için ellerinden geleni yapıyorlar
  9. MrSmoke

Burada sorun gene TFF erteleme abi oynansın bitsin derbide ise gene konu hakem hatası tatil et bitsin devam ettiren gene tff fiziki darbeyi osterwolde yaptı hocam etkisiz hale gelmiş adama tekme attı 1 hata hatalar zincirini meydana getiriyor siyaset girdiği her ortamın içine ediyor bu ülkede...
  10. MrSmoke

Sırf derbi maçında ceza almamak için 2 haftadır mağdur edebiyatı yapıyorlar. FB kendi evinde puan kaybı yaşarsa rakip prim almış oluyor GS zor rakibi yenince rakip maçı satmış oluyor. Süper kupa da öyle ertelemek için ağladılar da ağladılar. Bizde oyladık CL de maç 3 gün sonra derbimiz vardı...
  11. MrSmoke

Burada pozisyon konuşursanız kimse kimseyi anlamaz. Hakemler her takıma karşı hata yapıyor ve bu hatalar bariz galibiyeti engelliyor bunu her maçta gördük GS kollanıyorsa sizde kollanıyorsunuza girer konu bitmez en basiti Trabzon derbisinde attığınız golden önce net faul var ve penaltıda size...
  12. MrSmoke

Epic gamesden fc24 oyunu alınır mı

Zaten sen oyunu epic'den alsanda EA Play üzerinden oyunu açacağın için hiç bir sıkıntı olmaz.
  13. MrSmoke

Yardım Laptobumun rami 4gbden 6 yada 8.gbye yükseltelirmi açıklamaya bakın

Laptop üzerinde ek slot var ise aynı ram'den bulabilirseniz frekans olarak takılabilir slot yoksa 8gb ilave edilebilir.
  14. MrSmoke

Cheat engine güvenlimi ?

Her ne kadar güvenilir olsada orjinal oyunlarda kullanmanız ban yemenize neden olabilir. SP oyunlarda kullanılabilir ama hileyi tavsiye etmiyoruz :)
  15. MrSmoke

3070 ti mi ?4060 mı ?

Bende onda hala kararsızım :ROFLMAO::ROFLMAO: işlemci sıcaklığından dolayı vazgeçecek gibi gözüküyorum laptop hakkında bilgi veren çıkmadı
Top Bottom