mrtozrt isimli üyenin son içerikleri

1. M

Dönüştürücü performansı etkiler mi?

Aktif dönüştürücü ne hocam, link atabilir misin? 1661867203 Özür diliyorum hdmi demişim dvi olacaktı pardon :D
  2. M

Dönüştürücü performansı etkiler mi?

Merhaba, VGA çıkışlı monitörüm var ve HDMI çıkışlı ekran kartım var, internetten dönüştürücü alacağım bir performans eksisi olur mu?
  3. M

Optik mouse sorunuuu

Deathadder Essential
  4. M

Optik mouse sorunuuu

Hocam ben 1 kere aldım ucuz bir tane de üstüne koyduğumda imleç kendi kendine titriyodu o yüzden kaliteli bir şey almak lazım galiba. Beyaz masa optik sensörünü yansıtıyor falan öyle vesveseler var
  5. M

Optik mouse sorunuuu

Razer Deathadder almak istiyorum, araştırdım ama lazer li versiyonunu bulamadım, forumlarda da optik beyaz masada çalışmaz mouse pad lazım diyorlar. Benimde masam beyaz mouse pad im yok sıkıntı olur mu?
  6. M

hocam selamlar eski tip işlemcilere yeni nesil stock fan takılabilir mi?

Anakartına bağlı o, vida girişleri değişik olabiliyor
  7. M

G41T-M7 uyumlu ekran kartı

Bütçelik bir durum yok ki hocam gt 630 alıcam ne kadar performans alırım bu elimdeki sistemle?
  8. M

G41T-M7 uyumlu ekran kartı

İdare etsin diye GT 630 alacağım, ana kartıma uyar mı/ uymaz mı yardımcı olur musunuz? Birde ne kadar performans alırım, Bilgisayar özellikleri; İntel pentium E6500 dual-core 4GB ram G41T-M7
  9. M

Çöp bilgisayara harddisk önerisi

Teşekkürler, son sorum aynı anda hdd ve ssd kullanabilir miyim? Kablolarını internetten alsam?
  10. M

G41T-M7 şöyle ilkel bir anakart hocam
  11. M

Bunlar uyar yani hocam?
  12. M

Link atabilir misin? bir tane örnek
  13. M

SSd alırım almasına da uyar mı onu bilmiyorum
  14. M

Arkadaşlar çöp bir bilgisayarım var biraz da olsa hızlanması ve depolamada rahatlaması için harddisk alıcam, ssd için sistem özelliği istiyor mu bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim. Bütçem şu anda yok ama biriktiririm, 250 gb olması yeterli biraz da hızlı olsun.
Top Bottom